Lista ocen Subaru Outback I (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thomas63
Kombi 2.5 156KM 115kW
Spalanie jak na benzynę 2.5/150KM, wagę 1500 kg i napęd 4x4 + automat jak najbardziej akceptowalny w tej klasie aut. Średnio miasto-okolice 10 l/100km, w trasie 8,5-9, a maksymalne z potężną przyczepą 11,5. Przy bardzo ostrej jeździe 12 l/100km. Wyższe spalanie rekompensuje brak awarii i akceptowalne ceny części zamiennych, na poziomie zwyklych aut. OC trochę drogie - 1.000 zl / rok. (100%)
~Zenek
Kombi 2.5 156KM 115kW
ktoś tam pisał, że jego Outnack (w automacie) pali 10 litrów w mieście... hmmm, no nie wiem, mój w manualu pali niecałe 11 LPG na trasie, a po mieście nawet 13, co w sumie i tak jest mało, permanentny napęd 4x4 jednak trochę ciągnie więcej niż na pojedynczą oś
~canidus
Kombi 2.5 156KM 115kW
spalanie na poziomie 10 litrów jest bardzo zadowalające szczególnie patrząc na osiągi. części są trochę drogie ale wszystko solidnie trzyma się kupy i raczej nic się nie psuje z innego powodu niż zużycie.
~Jędrzej
Kombi 2.5 156KM 115kW
1,5 tony i 2,5-litrowy silnik w jeździe po mieście nie służą portfelowi - a w trasie wcale nie jest lepiej, chyba że ktoś potrafi jechać przepisowe 90-100 km/h takim autem. Przeciętnie pali mi ok. 12,5 litra.
~Sub4ever
Kombi 2.5 156KM 115kW
Brak awarii = brak kosztów. Ceny podstawowych części eksploatacyjnych normalne jak każde auto.
~Greasebeast
Kombi 2.5 156KM 115kW
Części drogie ale za to b.dobrej jakości więc wychodzi tanio. Paliwa żre straszne ilości.