Oceny Subaru Outback III 2.5 173KM 127kW 2005-2009

Subaru Outback III 2.5 173KM 127kW 2005-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Subaru Outback III 2.5 173KM 127kW 2005-2009

~rafal
Kombi 2.5 173KM 127kW
Samochód nie powala dosłownie niczym oprócz napędu. Kupiłem go tylko dlatego że musiałem mieć kombi z racji psa kochającego błoto :) Ale... mam samochód wyposażony we wszystko co było możliwe i przyznam że w żadnej marce nie da się doszukać takiego "pakietu". Napęd stały 4x4. Czy mokro, ślisko czy nie to w każdych warunkach ten samochód przyspiesza tak samo. Śmiać mi się chce jak koleżka w GTI czy szybszej 200-300 konnej bumce...
~viwaldi45@wp.pl
Kombi 2.5 173KM 127kW
Wybrałbym opcję - bardzo dobrze - doskonały to jest tylko...no wiadomo KTO. Nie jest to auto terenowe,ale już wiele razy na trudnym podłożu (piachy i błota nie mówiąc o zaspach)sprawdziło się świetnie.Wjeżdżam tam gdzie nigdy bym poprzednimi samochodami nie próbował.I wyjeżdżam.A przy tym tak niepozornie i niewyzywająco wygląda !!!A skromność,to zaraz po poczuciu humoru i stanie konta największa zaleta dżentelmena ponoć.Piszę dość obszernie w...
~andrzej
Kombi 2.5 173KM 127kW
Jezeli ktos kupuje ten samochod dla jazdy tylko miejskiej to polecalbym wersje z automatyczna skrzynia biegow; w wersji manualnej jest dodatkowy "niski bieg" umozliwiajacy jazde w trenie lub w trudnych warunkach drogowych, ale to juz naprawde dla amatorow przygod. Jezeli samochod nie jest fabrycznie wyposazony w czujniki parkowania to warto je zainstalowac, zwlaszcza z tylu. Dezydujac sie na zakup tego auta warto wczesniej zmierzyc dlugosc...
2,6
~Baxxx
Kombi 2.5 173KM 127kW
Poniżej opisywane auto ma automatyczną skrzynię biegów. W opcjach dodawania oceny auta nie mogłem tego wybrać. Całokształt najchętniej określiłbym jako przeciętny ale za tę cenę jaką trzeba zapłacić za to auto to jednak ŹLE.
~subar
Kombi 2.5 173KM 127kW
oceniam to auto na 5 pomimo spalania i może nie tyle drogich co trudno dostępnych części spowodowanych małą popularnością jest to marka która się wybija ponad przeciętność i na tle dużo droższych niemieckich vw,audi czy bmw wypada równie dobrze
~MiG
Kombi 2.5 173KM 127kW
To auto ma coś w sobie. Nie jest ładne, nie jest luksusowo wyposażone, są też szybsze. Ale połączenie w miarę żwawego silnika, z lekko podniesionym zawieszeniem i niesamowitą trakcją, dają idealny samochód na nasze drogi. Zasuwa się po dziurach tam gdzie inni zostawiają zawieszenie, nie wyleci się z byle zakrętu, a w zimie omijając korek po nieodśnieżonej drodze też się nie zakopiemy.

Subaru Outback III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kalen@op.pl
Kombi 2.5 173KM 127kW
Moim zdaniem auto bazproblemowe ja zamieniłem Audi A-6 Alroad 2,5 TDI na Subaru Outback i mam wreszcie spokój.Spalanie jak na benzynke z napędem na 4 kółka uważam jest zupełnie normalne . Przejechałem prawie 120 tyś km. i wymieniłem tylko piaste w tynym kole.
2,5
~janusz
Kombi 2.5 173KM 127kW
poważnie zawiodłem się na Subaru, przede wszystkim przez wyjątkową awaryjność i nieporadność naszych serwisów oraz brak części zamiennych (czeka się nawet i pół roku); samochód drogi w utrzymaniu - szczególnie jak się skończy gwarancja; inni producenci dają znacznie więcej; mimo że dość tanio można kupić to niestety nigdy więcej Subaru
~Przeszczytycki
Kombi 2.5 173KM 127kW
Doskonałe połączenie suv-u z normalną osobówką.Zalet boxera trudno wymieniać - trzeba po prostu samemu doświadczyć. Właściwości trakcyjne-doskonałe.To zupełnie inna jazda na mokrym,śliskim,grząskim.Na suchym asfalcie duży zapas bezpieczeństwa przy szybkim wejściu w zakręt. Autami jeżdżę od 33 lat.
~dżon barura
Kombi 2.5 173KM 127kW
auto jest bardzo uniwersalne. Duże, ale nie kobyła, wystarczająco szybkie i zrywne jak na potrzeby nawet wymagajacego kierowcy. Komfortowe, a jednocześnie dobrze radzi sobie w trudnych warunkach drogowych. Podwyższenie zawieszenia o 5 cm bardzo się przydaje na polskich drogach.