Lista ocen Subaru Outback (207)

~Marek
Crossover Facelifting 2.5i 175KM 129kW
Świetne auto, bardzo komfortowe dla kierowcy i pasażera, świetnie trzyma się drogi, daje ogromną satysfakcję z jazdy. Dużo przestrzeni w kabinie, niestety pasażerowie z tył mocno odczuwają zakręty. Szukałem auta, które bezpiecznie dowiezie mnie w każdych warunkach i nie wystraszy się lekkiego terenu i Outback spełnił oczekiwania. Jest nieźle wyciszony, choć mógłby być lepiej. Największym jego plusem jest fakt, że cieszę się, kiedy mam przed...
~Marek
Crossover Facelifting 2.5i 175KM 129kW
4,1
~robert-stargard
Kombi 3.0 245KM 180kW
ogólnie jestem zadowolony,marka i model nietuzinkowy wyrózniający się w tłumie i dajacy przyjemnośc z jazdy ,polecam ...ale bez tych usterek możliwe ze mam poprostu pecha
~PiotrekM
Subaru Outback II
Kombi 2.5 165KM 121kW
bajka automat inteligentny. Reaguje przerzucaniem biegu na niższy lub wyższy w zalezności od wciśnięcia pedału gazu. (Skrzynia biegów)
~kalen@op.pl
Kombi 2.5 173KM 127kW
Moim zdaniem auto bazproblemowe ja zamieniłem Audi A-6 Alroad 2,5 TDI na Subaru Outback i mam wreszcie spokój.Spalanie jak na benzynke z napędem na 4 kółka uważam jest zupełnie normalne . Przejechałem prawie 120 tyś km. i wymieniłem tylko piaste w tynym kole.
3,5
~Rozczarownik
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
W swojej klasie niezły ale w porównaniu do suwów to kiepsko
~skipper2@op.pl
Kombi 3.0 245KM 180kW
doskonały samochód ( to już mój trzeci outback) i nie chcę innego
~Przeszczytycki
Kombi 2.5 173KM 127kW
Doskonałe połączenie suv-u z normalną osobówką.Zalet boxera trudno wymieniać - trzeba po prostu samemu doświadczyć. Właściwości trakcyjne-doskonałe.To zupełnie inna jazda na mokrym,śliskim,grząskim.Na suchym asfalcie duży zapas bezpieczeństwa przy szybkim wejściu w zakręt. Autami jeżdżę od 33 lat.
~Blacha
Kombi 3.0 245KM 180kW
Auto moim zdaniem jest doskonałe w każdym aspekcie, ale niestety trzeba liczyć się ze spalaniem. Tłumaczę to sobie tym, że kosztuje dużo mniej niż auta tej klasy, a w dodatku w okresie go posiadania (2 lata) nie musiałem wkładać żadnych pieniędzy w naprawy. W zimę na chłodnym silniku kiedy mamy do sklepu 2km zobaczymy ogromne liczby jak 25l, ale to szybko spada ;). Jazda w przykorkowanym mieście to 13-17 litrów (najczęściej widywałem koło... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Subaru Outback
8,3
11,3
13,2
~Sceptyk
Crossover 2.5i 175KM 129kW
Świetny napęd, bardzo przestronne wnętrze, trochę płytki bagażnik.
Subaru Outback