Oceny Subaru Trezia

Oceny Subaru Trezia – wybierz silnik

Najnowsze oceny Subaru Trezia

~Ania
Hatchback 5d 1.3i 99KM 73kW
To moje czwarte auto "skośnookie" - głównie do jazdy w mieście - bardzo dobrze się sprawuje, zero usterek; Przejechałam nim 48 tys. km i zupełnie niczego przy nim nie trzeba było robić oprócz standardowych spraw. O tym aucie częściej myślę jak o Toyocie. To jest bliźniaczy model Toyoty Verso-S - tylko karoseria przodu się lekko różni, a reszta to "made in Toyota" - większość części ma nawet mini logo Toyoty :) To akurat na plus, bo Toyotom...
~darlon
Hatchback 5d 1.4D 90KM 66kW
Bardzo solidne auto. Wygląda na małe, ale jednocześnie jest przestronne w środku. Idealne do podróży dla czterech osób. Jestem zaskoczony trwałością, niezawodnością i prostotą wykonania. Prawdziwy Japończyk.
~MARK
Hatchback 5d 1.4D 90KM 66kW
Samochód nietuzinkowy wyróżnia się na drodze. Niby nieduży ale duży. Wysoka jakość wykonania.
~Zdzich
Hatchback 5d 1.4D 90KM 66kW
Małe z zewnątrz, duże w środku. Bardzo bardzo praktyczne. Bez "fajerwerków", ale ma wszystko co najważniejsze pod względem bezpieczeństwa i codziennego użytkowania.
~Zibi
~Subaraczek
Hatchback 5d 1.3i 99KM 73kW
Nigdy nie zawiodło... To w końcu Toyota w przebraniu :) (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Lucky Luke
Hatchback 5d 1.3i 99KM 73kW
To 6 biegowy manual. Trochę trzeba się napracować lewarkiem, bo wymaga częstej zmiany biegów, ale na 5 biegu całkiem fajnie jeszcze przyśpiesza. (Skrzynia biegów)
~kris