Dodaj swoją ocenę

Oceny Subaru Tribeca – wybierz silnik

Najnowsze oceny Subaru Tribeca

~Roman
Subaru Tribeca I
Auto bardzo wygodne duzo miejsca .Testowalem w USA inne samochody podobnej klasy i brakowalo mi oraz mojej rodzinie miejsca do podrozowania za 38000$ NIC TAK WYGODNEGO NIE KUPISZ
~Jack
Subaru Tribeca I
Świetna stylistyka modelu sprzed liftingu, później jest już normalnie, pierwsza wersja jest unikatowa, w szczególności czarna.
Subaru Tribeca I
No S-Klasse to, to nie jest, nie mniej auto przestronne, pewne w prowadzeniu, przwidywalne. Dobry samochód.
~TomekJ
Subaru Tribeca I
Super prowadzenie, auto bezawaryjne. Kupilem uzywane auto 7mio letnie i leje tylko paliwo, nic wiecej. Polaczenie wielkiego auta dla rodziny i auta sportowego dla taty:) Pomimo duzych gabarytow, trzyma sie drogi doskonale, na zakretach biore wszystkie inne auta, zadnych przechylow itp. W Polsce niepopularny, bo brak diesla. Ale diesel to silnik do tira, nie osobowki... Jesli ktos rozwaza zakup suva, to jest najtansza i jednoczesnie najbardziej...
~a
Samochód wspaniały. Jazda jest prawdziwą przyjemnością. Oby tak dalej
~TadF
Subaru Tribeca I
Pierwszy raz w zyciu kupilem ten sam model ponownie
~Wiola
Subaru Tribeca I
Samochód jest komfortowy, cichy, bardzo dobrze trzyma sie drogi, super przyspieszenie.
~lakiluk@lycos.com
Subaru Tribeca I
Minusy: zbyt maly silnik do masy auta,zbyt duze spalanie Plusy:olbrzymie wnetrze,AWD,estetyka wykonczenia,funkcjonalnosc,wyglad choc to pewno jest sprawa gustu
~Adrian
Subaru Tribeca I
Stosunek jakości do ceny przemawia za tym autem. Wielu znawców odradzało instalacje LPG. Mimo to jeździłem nim 2 lata bez zarzutów.
~krisss
Subaru Tribeca I
JAk za te pieniądze spodziewałem sie lepszego auta nigdy więcej subaru ,przereklamowana marka.
Subaru Tribeca

AUTOCENTRUM.PL S.A.