Oceny Subaru WRX STI Sedan

Oceny Subaru WRX STI Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Subaru WRX STI Sedan

~L00rD
Sedan 2.5 300KM 221kW
Samochód ma około 25 tys przebiegu, mam go od sierpnia 2014, więc uważam, że jeżdżę dość dużo. Prowadzenie rewelacja, silnik również bardzo dobrze. Narzekać mogę jedynie na skrzynię, ale też nie zawsze. Ogólnie jestem bardzo zadowolony
~Seb
Sedan 2.5 300KM 221kW
Sedan dla pary z psem. Nietuzinkowe auto, jeśli chcesz być indywidualistą na drodze to strzał w 10.
~Menu74
Sedan 2.5 300KM 221kW
Auto super, "coś" oryginalnego w morzu BMW, AUDI S. Zestawienie nadwozia sedan z mocnym silnikiem, 4wd, i stylistyką nie do pomyślenia z reszta "motoryzacyjnego swiata".
~Anomander
Sedan 2.5 300KM 221kW
Wymierający gatunek 'mechanicznych' aut, w których kierowca może czerpać nieskrępowaną elektronicznymi wspomagaczami radość z jazdy. Auto dla pasjonatów motoryzacji i krętych dróg.
~Jacek
Sedan 2.5 300KM 221kW
Wiadasz do auta wyjątkowego ,posiadającego to przysłowiowe coś . To auto dla bardzo wąskiego grona klientów, najlepiej będzie jak tak pozostanie .
3,5
~zio
~dshfdg
Sedan 2.5 300KM 221kW
Wyciszenie wystawiam na 5 gwiazdek. Jesli ktos chce cichy samochod to odsylam do VW opla albo skody, a jesli ktos chce samochod, w ktorym na kazdym kroku bedzie czul samochod, ktoty ma korzenie rajdowe to subaru jest dla niego :) a silnik wyjczy przepieknie, w koncu boxer (Wyciszenie)
4,1
~Dawid