Ocena kierowcy - Subaru WRX STI Sedan

Seb, 2 lata temu
Rok produkcji 2016
Subaru WRX STI Sedan 2.5 300KM 221kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Sedan dla pary z psem. Nietuzinkowe auto, jeśli chcesz być indywidualistą na drodze to strzał w 10.
To moje trzecie Subaru, dwa poprzednie forestery miał ponad 200tys jeździły bezproblemowo. Jak się dba o olej ( poziom oraz jakość), wymiana pomiędzy 7-10tys. Trzeba pamiętać że turbo wstaje powyżej 3tys obr.
Mechaniczna, nie mam punktu odniesienia należało by porównać do focusa rs, i Type r. Działa poprawnie, na pewno inaczej niż w aucie strikte miejski.
Jeździ jak po szynach, największą przyjemność jazdy na kretych drogach. Aby skręcić kierownicą trzeba użyć siły, coś czego brakuje w nowoczesnych autach.
Super jak w krótkim sedanie
Prymitywne proste auto.
Cztery osoby podróżują dość wygodnie
Niestety słabo słyszalny oryginalny wydech
Zawsze kupowałem dobry olej, mechanicznie nic się nie dzieje. A że spalaniem to mistrzostwo świata. Zaznaczam auto służy mi do przejazdów weekendowych około 350-400km, spalanie na odcinkach dróg expresowych prędkość 130-150 spalanie 10,3-10,7 według komputera, drogi powiatowe 90-110, 9,5litra( rekord 8,7) płynna jazda bez upalania i dławienia. Oczywiście przy wykorzystaniu pełnego zakresu obrotów 15litrow wciągnie. Auto jest po hamowaniu i korekcie na paliwie 98 orlen

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 300KM 221kW [l/100km]

11,1