Ocena kierowcy - Suzuki Baleno III

Rok produkcji 2017
Przebieg: 1 000 tys. km
Suzuki Baleno III 1.2 DualJet 90KM 66kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : To spalanie jest rewelacyjne! Tylko 4,7l/100km
Jestem zadowolony. Bardzo niskie spalanie! Zero problemów technicznych.
Dynamiczny i oszczędny. Dzięki niskiej masie samochodu, nie ma problemów z wyprzedzaniem i jeździe po wzniesieniu na wysokim biegu. Bardzo elastyczny.
Biegi wchodzą bardzo lekko. Działa bez zarzutu.
Bez zarzutu. Dobrze się sprawuje.
Nie było żadnych problemów. Blacha jest dość ciężka ale to nie miał być czołg. :)
Widoczność do tyłu jest taka sobie (jak we wszystkich hatchbackach ). Lepiej kupić czujniki.
Świetnie! Dużo schowków! W drzwiach mieszczą się duże butelki 1,5 litrowe. W bagażniku są dodatkowe przegrody i półka składana. Przyciski są dobrze rozlokowane. Wszystko proste!
Klima moment chłodzi. W wersji premium plus są podgrzewane przednie fotele, które świetnie się sprawują w zimie. Polecam.
Tu jest bardzo dobrze. Chyba najlepiej w swojej klasie. 5 dorosłych osób siedzi wygodnie. Kabina jest szokująco obszerna jak na takie gabaryty samochodu.
Bardzo dobrze wyciszony samochód. Przechodnie nie usuwają się z drogi, jeżeli go nie zobaczą (serio). Przy 130 km trochę go słychać.
Spalanie poniżej 5l/100km przy normalnej jeździe. Mam jeszcze diesla i on tego nie potrafi! Przy takim samochodzie nie przejmujesz się cenami paliw. Nic tylko jechać!
Za 48k dostałem aktywny tempomat, skórzaną kierownicę, system wykrywania przeszkód i podgrzewane fotele. Czegóż chcieć więcej?!
Nic się nie psuje.
Nie było żadnych usterek