Ocena kierowcy - Suzuki Grand Vitara I Standard

swept, 18 lat temu
Silnik 2.0 HDI 109KM 80kW
Rok produkcji 2004
Suzuki Grand Vitara I Standard 2.0 HDI 109KM 80kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Ogolnie barzo dobry samochod, w teren rewelacja, gdy wlaczy sie naped 4x4 mozna robic cuda. Zwraca na siebie uwage innych kierowcow (przynajmniej moja)
bardzo dynamiczny, bardzo dobrze spisuje sie na trasie
prowadzi sie dobrze, ale na nierównej nawierzchni trzesie, tm bardziej ze mam Vitare 3-drzwiowa
bardzo dobrze grzeje, a w lato nie mialem jeszcze okazji klimatyzacji sprawdzic
z przodu duzo miejsca, choc na moj wzrost, a mam 188cm, mogloby byc troszke wiecej, w 3 drzwiowej zaskoczylo mnie to ze z tylu jest miejsca wiecej niz myslalem
przy wiekszych predkosciach strasznie szumi w srodku
myslalem ze bedzie palila mniej, u mnie mieszana jazda wychodzi 8-9 litrow, a jest to przeciez nie duzy smochod
za taka cene nie kupilbym lepszego samochodu terenowego z silnikiem diesla
jest pare rzeczy ktorych usterki mnie zasoczyly, np. spryskiwanie tylnych szyb nie dziala bo przewod gdzies sie zerwal , chyba nad kierownica bo gdy wlaczam spryskiwanie to caly plyn laduje mi na butach, a przy okazji oblewa wszystkie kable. Nastepna sprawa to dosyc slaba klamka bagaznika ktora polamala mi sie przy srednim szarpnieciu. Aha no i chyba lozysko do wymiany bo w tylnym kole cos mi tam piszczy. Mam nadzieje ze na tym sie te usterki skonczal:)
jak narazie zadnych powaznych , no ale to chyba normalne w samochodach z takim przebiegiem, zobaczymy co bedzie pozniej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDI 109KM 80kW [l/100km]

8,6