Ocena kierowcy - Suzuki Grand Vitara I Standard

dafidaf@interia.pl, 13 lat temu
Silnik 2.0 TD 109KM 80kW
Rok produkcji 2004
Suzuki Grand Vitara I Standard 2.0 TD 109KM 80kW 2004-2005 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : w zimie nawet na wielozezonowych oponach wyjedziesz prawie wszędzie :)
świetne autko, nic dodać nic ująć na pewno kupiłbym to auto jeszcze raz, jeżdzenie nim sprawia mi przyjemność - chcę wiechać w jakieś bezdroża to wjeżdzam i nie zastanawiam się czy coś urwię bo wszystko jest wyżej...
Odkąd jeżdzę na \"mocniejszym oleju napędowym - żeby nie reklamować jakiejś firmy\" wspaniała elastyczność, zwiększenie mocy
bez zastrzeżeń
czasem tył wpada w uślizg no ale to jest właśnie lekki tył i tylny napęd, nie radzę kupować rozmiaru opon 235/60R13 w koleinach buja na boki, auto jak by pływało
bardzo dobra do przodu, w lusterkach bocznych świetna jednak to auto jest wysokie, szerokie o tym trzeba pamiętać, ja przynajmniej cofię powoli.
wszystko na swoim miejscu brak zastrzeżeń
ta szybkość nagrzewania wnętrza - rewelacja, klima również.
dla pasażerów z tyłu troszkę za mało miejsca, bagażnik spory, polecam skórę wentylowaną
bardzo dobra kultura pracy silnika co przekłada się na wyciszenie wnętrza, radzę kupić owiewki na przednie szyby ze względu na kształt karoseri powietrze przy otwartych szybach bardzo dokucza
8 do 9 litrów to na moją ciężką nogę wspaniały wynik na dodatek z włączoną klimą ( w tedy zrobiłem 2 tyś km oczywiście klima nie była włączona cały czas), wymiana rozrządu coś koło 450 zł części 2 x droższe niż do astry ;), opony to już około 1800zł
Trzeba szukać \"okazji\" ale takiej prawdziwej żeby nie wewalić się w koszty napraw
narazie nic
narazie nic