Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (299)

~Szczery uzytkownik
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Czemu dobrze? bo na doskonale to mu duzo brakuje - Silnik troszke pali, ale auto jest ladne i budzi zachwyt - cena ok ok 100 tys - i auto sprawdzone! Produkowane od 2006 roku - nowy model
2,6
~Piotr
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Ogólnie rzecz ujmując samochód dobrze radzi sobie w terenie. Niestety na szosie jest o wiele gorzej tu daje o sobie znać bardzo zła skrzynia biegów i nie dokońca dopracowane przeniesienie napędu i zawieszenie. Rozwiązanie techniczne napędu 4WD moim zdaniem mało elastyczne w codziennym użytkowaniu tego małego SUV-a. Kupiłem tego SUV-a z myślą o przeznaczeniu na szosę i do terenu więc napęd na cztery koła jest mi potrzeby, jednak nie przez...
3,5
~wheelie@interia.eu
SUV 1.6 i 16V 106KM 78kW
Auto wygląda dosyć efektownie ale jak dla mnie (tj. 27 letniego mężczyzny) nie stanowi ono auta marzeń, zupełnie przeciętny samochód
~Mr.E
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Uważam, że jest to najmniej awaryjne auto na rynku tygodniowo objeżdzam ok 4 różnych modeli; jest auto jak znalazł na Polskie drog - dziury, ograniczenia prędkości, napad policji : radary, nieoznakowane radiowozy, helikopter itp - auto uczy szacunku i pokory na drodze
3,1
~scorpio41182@o2.pl
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Jak za te pieniądze to bardzo przeciętnie, bardzo się zawiodłem na marce która rzekomo pochodzi z Japonii.
~chaoswarrior@interia.pl
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Jak każdy samochód, i tam ma swoje wady i zalety. Jednak w tym przypadku zalet jest zdecydowanie więcej. Bardzo miły silnik. Świetna trakcja, napęd. Trwałe zawieszenie. Bardzo dobry wygląd. Doskonale wyciszony. Wada to skrzynia biegów - za krótka. W trasie podnosi to spalanie. Poza tym świetna ładowność samochodu - składana tylna kanapa. Zapas napędu w terenie praktycznie nie do wykorzystania.
2,4
~Max
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Usterki uniemożliwiają codzienną bezstresową eksploatacją, niekompetentny serwis przynajmniej w Łodzi.
~Bartek M
SUV 5d Facelifting 2.0 140KM 103kW
Pierwszą moją opinię pisałem po przejechaniu zaledwie 4 tys km. Dzisiaj po roku jestem nadal zadowolony z tego auta. Przez ten czas zamontowałem Lpg a sam silnik trochę się "ułożył" dla tego piszę kolejna opinię tym razem po 12 miesiącach eksploatacji. Suzuki grand Vitara 2.0 16V J20A w skrócie : Bardzo elegancka ,ładna, nowa ,o ponadczasowej linii terenówka potrafiąca dawać sobie radę poza drogami utwardzonymi ( co rzadkość wśród Suv ów...
~cult1
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
To auto terenowe przystosowane do miasta a nie jak np. RAV4 bulwarówka którą można ewentualnie gdzieś trochę wjechać w teren. Jest sztywne i cierpi trochę na tym komfort ale nie po to kupuje się takie auta. Bezpieczne auto, którym wjedzie się wszędzie :) a nie tylko tam gdzie wszystkich asfalt zaprowadzi :)
~Jurek ze St. Woli
SUV 2.7 i V6 24V 173KM 127kW
Daję piątkę może trochę na wyrost, bo są na pewno lepsze auta, ale za te pieniądze jestem naprawdę mile zaskoczony. Spodziewałem się po tym samochodzie raczej miernego zadowolenia a ja naprawdę bardzo lubię nim jeździć.