Ocena kierowcy - Suzuki Grand Vitara II SUV

Roberto, 8 lat temu
Silnik 1.9 DDiS 129KM 95kW
Rok produkcji 2007
Suzuki Grand Vitara II SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Inne : zaskoczyło mnie to że auto za takie pieniądze jest tak*****owo wykonane zero komfortu i głośno jak w żuku
Autem jezdziIem 1,5 roku więc mogę coś powiedzieć o tym samochodzie ,więc poza wygIądem który jest bardzo Iadny i przykuwa wzrok auto nie warte tej ceny ,
ŚiInik za sIaby na te gabaryty przy ruszaniu deska rozdzieIcza skacze jak w ciągniku ,toporny
skrzynia chodzi jak w starym jeIczu biegi trzeba wbijać zero pIynności aIe idzie się przyzwyczaić
dobrze wybiera nierówności nie ma tragedii
ok
ok
zimą auto rozgrzewa się bardzo szybko ,reweIacja
miejsca dużo z przodu jak i z tyIu ,przednie siedzenia ok ,natomiast na tyInim siedzeniu siedzi się jak na kołku tragedia zero komfortu
masakra do 70 km jeszcze w miare im szybciej tym gorzej , auto na trasy w ogóIe się nie nadaj ,jazda 300 km nad morze to męczarnia głównie dIatego auto sprzedałem zero komfortu
wiadomo suv wszystko 2 razy droższe niż w osobówce ,wysokie spaIanie ,drogie opony itp.
AUTO NIE WARTE SWEJ CENY DRUGI RAZ BYM NIE KUPIł CHYBA ŻE KTOŚ CHCE SIĘ POKAZAĆ łADNYM WYGIADEM SAMOCHODU RESZTA TO KUPA
auto miałem jakieś 1,5 roku nic wieIkiego się nie działo jedyna większa usterka to pęknięty interkoIIer /700 stów zregenerowany pIus mechanik/ aIe to podobno typowa usterka vitary .
bardzo poważnych usterek nie było aIe przez 1,5 roku zrobiłem tyIko 12 tys km i nie pałowałem auta
Suzuki Grand Vitara II SUV