Lista ocen Suzuki Ignis III Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW 2016-2019 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Mój egzemplarz w wersji Elegance kosztował ponad 64tys. złotych. To niemało jak na samochód tej klasy. Wykończenie jest jednak bardzo dobre, jakość wykonania także. Plastiki spasowane są bez zarzutu, elementy karoserii także. Do tego mamy unikalny design i unikalną klasę, którą można by zaliczyć do crossovera segmentu A.
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Szukalem małego taniego i dobrze wyposażonego autka z napedem na 4 koła żeby radzil sobie w sniegu w moich rejonach. No i znalazłem :)
~Hayabusamen
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Cena jest wygórowana w stosunku do tego niskobudżetowego samochodu. W mojej opinii nie powinna przekraczać 50.000 PLN.
~Marek
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Mimo wszystko warty swojej ceny. Czuć tą precyzję wykonania i jakość w każdym miejscu.
~Ziggy
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
W sumie nie jest to drogi samochód: w zakupie, eksploatacji, serwisie
~Andrzej K
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
wydaje się w miarę rozsądna
~Opty
Troche drogi ...