Lista ocen Suzuki Maruti (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz Grodzki
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Jestem kierowcą zawodowym a Maruti używam prywatnie i powiem tak, nigdy nie przytrafiła mi się w sam. służbowych usterka skrzyni biegów a w Maruti niestety tak. Podobnie z uszczelką pod głowicę silnika. Również zbyt szybko wyszła korozja w okolicy uszczelki przedniej szyby z prawej strony w dolnej części. Pomimo małego przebiegu bo ok. 60000 a chyba poszło łożysko przedniej piasty gdyż podczas jazdy słychać tak jak bym miał terenowy bieżnik...
~p
Hatchback 0.8 39KM 29kW
gdyby nie rozrusznik i koło zamachowe które już wymieniałem przed rokiem i znowu mnie to czeka (jakieś 800zł)to ok ale po dzisiejszym mroźnym poranku to najlepiej pomalowałbym moje suzuki na zielono żeby żaby się nie bały i wrzucił do stawu
~RAMZES
Hatchback 0.8 39KM 29kW
żadnych problemów, auto tylko raz zastrajkowało, ale wina leżała po stronie akumulatora (7lat eksploatacji jednej baterii robi swoje). Nie ma co auto jest naprawdę niezawodne.
~Pracohol
Hatchback 0.8 39KM 29kW
w takim aucie cudów nie ma, na co macie zwrócic uwagę: hamulce (!!!), amortyzatory, gaźnik, zapłon, ukł kierowniczy, generalnie mogło być duuużo gorzej
~flyte@interia.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Przy 90 tys trzebabyło wymienić pierścienie i tłoki bo żarł olej jak głupi. Przy 90 tys to zdecydowanie za wcześnie na wyoblone tłoki :(
~rores
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Zawsze dojeżdża do celu. Ale woź linkę holowniczą w bagażniku i zestaw części i narzędzi.
~zajac_pl@interia.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
no mialem troche do robienia, wazne aby patrzec na amortyzatory, tylne i reczny hamulec
~wiesiek
Hatchback 0.8 39KM 29kW
usterek prawie żadnych ty lko gażnik do wimiany ale ałtko na ++++
~Filip
Dachowac nie radze ja wyszlem calo jadac 145km dachowaniem i scieciem słupa
~Sebastian
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Bardzo żadko się psuje !!!!!!!!!!!!! http://maruti.phorum.pl/