Lista ocen Suzuki Maruti (69)

3,2
~TomekShrek
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Jak na tą pojemność niezłe przyśpieszenie, niestety po 13 latach eksploatacji zaczyna brać olej (Silnik)
~stachu
Hatchback 0.8 39KM 29kW
niedrogie autko w przystępnej cenie,niezawodne, ekonomiczne
3,8
~lyszk@obywatel.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
jest najbardziej awaryjny w porownaniu z innymi częściami (Układ jezdny)
3,8
~wiesiek
Hatchback 0.8 39KM 29kW
jak masz ćięszką noge to nawet 8 lit aprzy spkojnej jeżdzie to nawet 5 lit ale ałtko na 5 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~Tomasz email:tskubel@wp.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Zajebiste autko , tanie i jak na tak małą pojemność to naprawde zwinne
3,2
~ar@2com.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Dość wygodny samochodzik dla byłego posiadacza PF 126P, po kilku latach przestaje wystarczać.
3,4
~mknapio@wp.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Mam go od 8lat na początku było bardzo dobrze ale póżniej się zaczeło. Najpierw przeguby potem rozrusznik itp. Po przejechaniu 170.000 w silniku nic nie było robione jedynie wymiana paska rozrządu. Teraz trzeba wymienić pierścienie i może tłoki bo jak nigdy zaczął brać olej.Jak masz jakieś pytania to napisz odpisze .Szerokiej drogi Marcin
~deerski@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Miałem takie autko. Coś pięknego! Palił mi ok. 5/100 l Bardzo dobrze się nim parkowało. Idealny do jazdy po mieście(zrywny że hej, ale tylko do 50 km/h) Trochę gorzej poza miastem, maleństwem rzucało na naszych drogach. Raz, przez kilka minut bladym świtem jechałem nim 140 - ale nikomu nie polecam - miałem wrażenie, że zaraz wzbije się w powietrze.
3,3
~mefisto
Hatchback 0.8 39KM 29kW
jak na samochów powstały pod koniec XX wieku i prekursor TICO i MATIZA prosty i dosyć żywotny i niezawodny, choć części orginalne bardzo drogie,da się lubić .Części warto dopasować z Tico podchodzą,i są owiele tańsze.
~Michal email roger443@.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
no troszke slychac silnik ale kupilem maty akustyczne i super!! (Wyciszenie)