Lista ocen Suzuki Splash (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~peppek
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Lepiej niż dobrze jak na auto miejskie którym rzadko się przekracza 120 km/h. Jechałem też 140 i było dość głośno ale to przecież drugie auto w rodzinie i w trasę nie jeździ.
~Mateusz.
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Szału nie ma d... nie urywa. Powyżej 120 km/h robi się głośno. Do tej prędkości jest okej. Silnika nie słychać prawie w ogóle. Jedynie huk powietrza.
~wojnart
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Na wolnych obrotach nie daje się słuchem wykryć pracy silnika. W czasie jazdy najwięcej słychać radio i opony zwłaszcza na porowatym asfalcie.
~borys
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Jest nieco sztywny więc zawieszenie jest słyszalne. Silnik przy dużych obrotach też przypomina o swojej obecności.
~zb
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Wyciszenie bdb najlepsze jest to ze ma mate wygluszającą pod maską gdzie np. w Oplach to taką posiada samochód za 140tys.zł
~Kurier
Hatchback 1.3 DDiS 75KM 55kW
Gluchy odglos zamykania dzwi jak w busie.. Jedyne poskapili na wyciszeniu budy.. Slinika nieslychac
~odo
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Wyciszenie mogłoby być trochę lepsze. Silnik lubi wysokie obroty i to słychać w kabinie.
~imię i nazwisko :)
Hatchback 1.0 65KM 48kW
zaznaczyłem dobrze bo przy starcie odgłos silnika przypomina mi malucha? ale potem jest cichy
~Piotr
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Jak na małe autko OK. Jak nie ma wiatru to do 120 cicho - można pogadać z pasażerami i posłuchać muzy.

Usterki Suzuki Splash

Suzuki Splash – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wnuk
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Po trasie 1h autostradą bolała głowa od hałasu. W mieście zupełnie nie przeszkadza