Ocena kierowcy - Suzuki SX4 I Hatchback Facelifting

Pawel, 14 lat temu
Silnik 1.6 VVT 120KM 88kW
Rok produkcji 2009
Suzuki SX4 I Hatchback Facelifting 1.6 VVT 120KM 88kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Dolaczany naped ktory jest potrzebny tylko w niektorych sytuacjach i niema potrzeby jezdzenia nim po miescie, super sie sprawdza.
Generalnie auto jest w porzadku i lubie je tylko to spalanie. Jak ktos zna serwis ktory wie jak ustawic to prosze o adres.
Jad dlamnie niezbyt plynnie chodzi skrzynia biegow, mowiac najproscie dosc tepo chodzi.
TO jest naprawde super, aczkolwiek trzeba sie przyzwyczaic do patrzenia z bocznymi slupkami.
Bardzo dobrze.
Bardzo wygony samochod. Ja jestem dosc duzym czlowiekiem i osoba siedzaca zamna siedzi dosc swobodnie podczas gdy ja na na zupelnym luzie.
Samochod dosc dobrze wyciszony, aczkolwiek przy wyprzedzaniu gdy trzeba dodac wiecej gazu niestety wyje dosc glosno i daje glos.
Najwieksza wada tego samochodu i gdyby patrzec tylko nato nienalezaloby kupowac tego samochodu. Pije jak smok.
Suer autko za te cene, naprawde polecam. Ma kilka naprawde fajnych rozwiazan. Tylko to spalanie!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 VVT 120KM 88kW [l/100km]

9,5