Ocena kierowcy - Suzuki Vitara I Cabrio

Rok produkcji 1991
Suzuki Vitara I Cabrio 1.6 80KM 59kW 1988-1995 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : W terenie super
Silnik : Falujące obroty
Jeśli chcesz się pobawić w terenie to na początek polecam Vitarkę. Najtańsza opcja terenowa jesli nie znasz się na mechanice.Bo Łada Niva i UAZ są tańsze ale trzeba umić naprawiać w terenie młotkiem i drutem.
Wkurza za krótka \"jedynka\", no i ogólnie słabiuśki silnik
Ujdzie
Vitara to terenowe auto i tam się dobrze sprawuje.Ale miasto - tragedia. Każdą dziurę czuć po kręgosłupie, i ja wolałem jechać dłuższą trasą niż tłuc się po nieciekawych nawierzchniach.Tłumienie marne
Przez plastikową tylną \"szybę\" marnie widać.Przy cofaniu trudno się zorientować
?
Wentylacja działa super. W lecie otworzyć albo całkiem zrzucić dach i żadna klima niepotrzebna. Ale zima tragedia. Trzeba uważać przy instalacji LPG bo jak źle będzie obieg płynu chłodzącego podpięty to ledwo dmuchawa grzeje.
Miejsca dla 2 osób.Więcej wejdzie ale ciasno.Ale mała przestrzeń cieszy podczas jazdy po lesie bo zmieści się wszędzie
Powyżej 100 km/h radio słabo słychać. Ale to terenówka więc trza pomału jeździć
U mnie średnia 12l/100km. Przy terenówkach spalanie rządzi się innymi prawami.
Auto które ma 20 lat kosztuje minimum 6-7 tys. to jest dziwne.Ale takie prawa terenówek
Zaczepy od otwierania dachu - pourywać łatwo a drogie,mechanizmy od foteli - zacinają się, zamek od drzwi pasażera - u mnie zacina się
Najpoważniejsza usterka to jak mi pierd***** kuny kable zapłonowe przegryzły.I to pod domem u dziewuchy.O 2 w nocy rzęziłem silnikiem budząc wszystkich. Oprócz tego żadnych awarii

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 80KM 59kW [l/100km]

11,1