Lista ocen Suzuki Vitara I (70) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Żaba
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Myślę, że jest ok. Z przodu na nogi jest miejsca bardzo dużo, na głową także, tylko mogłoby być szersze- szczegulnie jadąc zimą ubranemu w grubą kurtkę odczua się brak miejsca na prawą rękę przy drzwiach. Za to pozytywnie zaskoczyła mnie ilość miejsca z tyłu!! super, pod przednie fotele można wsunąc nogi, a i pozycja na tylnej kanapie też jest ok. W 3 osoby z tyłu jest już gorzej, ale pod tym względem to tylko chyba autobusy i vany mają lepiej:)
~cozmo
Long 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Jak na dość małe autko terenowe to miejsca jest w sam raz. Może ktoś o większych gabarytach narzekałby. Ja nie. Tylna kanapa dzielona więc można jedno siedzenie położyć i doładować trochę więcej bagaży na wyjazd. Tylna kanapa jest też umieszczona wyżej niż fotele przednie w związku z tym osoby siedzące z tyłu mogą oglądać to co dzieję się na drodze.
~wasmaciej
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
No niestety kosztem czegoś trzeba ograniczyć coś innego, bardzo mało miejsca dla kierowcy i pasażera porównując do osobówki którą miałem wcześniej. siedzenia niezbyt wygodne, mimo że wchodzenia w zakręty 120km/h człowiek zjeżdża z siedzeń - w tym wypadku przydałyby się chociaż lekko kubełkowe fotele.
~6_u@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Doskonale :) Dlaczego ??? Bo mam 200 cm wzrotu i nie mam problemów ze zmieszczeniem sie i wrzucaniem biegów jak to było w polonezie fiacie siena i oplu astrze i reszcie osobowego syfu. Do tego jak odsune fotel na maksa to w przeciwieństwie do wyżej wymienionych ktoś za mna jest w stanie wygodnie siedzieć.
~Krystian
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
z przodu jak na tak male auto miejsca jest zaskakujaco duzo nawet dla tak przerosnietej osoby jak ja. z tylu za to symboliczna laweczka i imitacja bagaznika lub laweczka won i wtedy moze wiezc 2 osoby i spory bagaz. generalnie moj jamnik na miejsce z tylu nie narzeka :)))
~Vitara rocznik 90
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Z przodu dużo miejsca, a z tyłu........chyba nikt nie kupuje takiego auta żeby wozic kogoś z tyłu. Ja tylne siedzenia wożę złożone bo na dziurach niepotrzebnie hałasują(uderzają o siebie) Pewnie wystarczyłoby dokręcic jakąś śrubkę ale złożyc jest szybciej.
~Van GORRE
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Średnio. Osoba do 180cm wzrostu szczupła to sobie poradzi. Tęższe i wyższe osobniki będą mieć problem. Tylne siedzenia to już problem. Bagażnika praktycznie brak, wsadź butle z gazem to już zapomnij o czymkolwiek.
~grease4beast
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Kierowca i pasażer z przodu super, pasażerowie z tyłu ? Jacy pasażerowie tam jest bagażnik. Bagażnik ? A co to jest raczej półka na rękawiczki. Polecam bagażniki dachowe WARTO! ułatwiają życie.
~RadoslawMaciej
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
z przodu dla każdego dużo miejsca, z tyłu mimo, że to sidekick-long mało miajsca na nogi i małe sidzisko, dłuzsza trasa raczej maks. 4 os dorosłe, wszedzie wysoko nad głową(mimo, że mam 190cm)
~Ryu-san
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Tu dam na dobre ponieważ z tyłu nie zabardzo nie ma miejsca mały bagażnik. Ale sprzodu jest zajebiście mi się podaba fotele duże super się jedzie ale na dłuższe trasy jest troche męczące ale super