Ocena kierowcy - Suzuki Vitara III SUV

mariusz, 5 lat temu
Silnik 1.6 VVT 120KM 88kW
Rok produkcji 2018
Suzuki Vitara III SUV 1.6 VVT 120KM 88kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Inne : ładnie podświetlenie kokpitu i guzików.
Ten samochód trzeba rozpatrywać w kontekscie cena do wyposażenia. Jeśli Chcemy auto dobrze wyposażone typu SUV to Suzuki wypada najkorzystniej. Rozpatrywałem Vitara / Duster / Renegade. Jeep najsłabiej wyposażony, Dacia najgorzej wykonana. Suzuki to taki 100% kompromis. Ale trzeba wybrać środkową wersję wyposażenia. Dostajemy alufelgi, ciemne szyby, automatyczną klimę, nawigację. Praktycznie kompletne auto. Ale to suv bez 4x4. Napęd 4x4 kosztuje lub automat to dodatki po 8 tyś zł. Po roku użytkowania jedynie żałuje że nie skusiłem się na automat. (Mam jeszcze inne auto w automacie). Największy mankament to system start/stop. W manualu nie ma on sensu.
Jak na małe auto to jest nieźle. Lubi wlne obroty by mało palić. Powyżej 5 tyś obrotów silnik budzi się do życia, ale spala ;-)
Bardzo precyzyjna. Nie ma się do czego przyczepić. JEdnak gdybym jeszcze raz kupował to tuto to bym brał automat. (lubię autmaty)
Jest dobrze, są samochody lepsze i gorsze Suzuki jest normalne.
Jak na razie nie mam uwag.
Mam kamere cofania i czujniki więc jest ok. Duże lusterka. jest ok.
Nie ma podłokietnika w standardzie. Trochę twarde plastiki. Widać iż oszczędzano na materiałach. Reszta pod ręką i dobrze rozplanowane. PRaktycznie nie ma żadnych fejk guzików.
Bardzo dobrze, dodatkowo są w standardzie podgrzewane fotele.
Jak na auto tych rozmiarów jest bardzo dobrze.
Szału nie ma. Czasem zawieszenie dobije, a przy wyższych prędkościach słychać szum.
Auto nowe więc tylko serwis. Ceny normalne.
Tutaj suzuki wygrywa nad rywalami, zwłaszcza w kwestii wyposażenia i jakości wykonania. Jeep jest ubogi za te same pieniądze, a dacie najsłąbiej wykonana.
Auto nowe więc brak.
brak.