Oceny Suzuki Wagon I

Najnowsze oceny Suzuki Wagon I

4,1
~mahny
Minivan 1.0 i 65KM 48kW
Praktyczne auto do codziennego użytku, w tym bardzo ekonomiczne na bęzynie, nie wpominając juz o korzystaniu z instalacji LPG. Składając tylnią kanapę mamy plaską przestrzeń ładunkową mieszczącą dwa rowery, duża ilość praktycznych schowków na drobiazgi, ergonomiczna pozycja za kierownicą widoczność bardzo dobra, wielkie niemal autobusowe lusterka zapewniają widoczność na najwyższym poziomie. Wsiadanie i wysiadanie to czysta przyjemność,...
~RobertO (robercisko@wp.pl GG771639)
Minivan 1.0 i 65KM 48kW
Miało być małe,oryginalne,pojemne autko do miasta ,które nie rujnuje właściciela.Za pieniążki które na niego wydałem moźna było kupić ewentualnie benzynowe luppo.Nie przeczę ,że to interesujący VW ale Suzi jest większa i ekonomiczniejsza .Poza tym mnie się baaardzo podoba mój kanciatek .Zwinny silniczek i walory "miejskie" powodują iż jestem bardzo zadowolony z autka. To nie pierwsza przygoda z Suzuki i uważam ,że to świetna firma. Kiedyś...
~Luki
Minivan 1.3 i 16V 76KM 56kW
Posiadam Suzuki Wagona R+ od Roku! Zaraz Po zakupie Zrobiłem Pełen serwis,oleje,świece,wszystkie filtry,Rozrząd i olej w skrzyni zostało zrobione! I od Roku Nic w nim nie dotykam! Jeździ poprostu rewelacyjnie! Każdego dnia i dziś też wyrusza dalej :D Ekonomiczny, zrywny oraz pojemny samochodzik, Trochę Głośno w środku jak w Maluchu ale to nie klassa Premium :D Ma jeździć tanio i ma być pakowny! No i taki jest, Polecam! Super Auto.
~Krzysztof
Minivan 1.0 i 65KM 48kW
Idealne auto dla ludzi, którzy szukają oszczędnego i taniego w utrzymaniu auta, które zdecydowanie wyróżnia się na drodze. Dzięki dużej przestrzeni wewnątrz mieszą się spokojnie 4 osoby a po złożeniu tylnich siedzeń można przewieźć pralkę :)
3,8
~MarcinEK
Minivan 1.0 i 65KM 48kW
Bardzo dobre małe auto do miasta tylko 3,5 (zgodnie z założeniem projektowym) łatwe w manewrowaniu i zwinne - śmiało polecam Wszystkim! Na dłuższe nie nadaję się chociaż sobie radzi (max. prędkość 140km/h i głośno !)
2,2
~singse
Minivan 1.0 i 65KM 48kW
auto dla ludzi szukajacych nieszczescia... moze byc niezawodne jak sluzy do dojazdow do kosciola... ja go wypozyczylem na wakacjach w Hiszpani, przejechalem kilkaset kilometrow i to starczylo, by stwierdzic, ze ten pojazd to nieporozumienie. Na pewno w tej cenie znajdziemy cos uzywanego zdecydwoanie lepszego a najwazniejsze - bezpieczniejszczego.
~ops2
Minivan 1.0 i 65KM 48kW
Dobrze bo to jest najtansze auto jakim jezdzilem wiec i komfort jazdy jest nizszy niz poprzednikami.Poza tym jednak wszystko gra ,jest tani ,pakowny i sie nie psuje - czyli spelnia wszystkie wymogi jakie przed nim stawialem.
4,1
~juwil@wp.pl
Minivan 1.3 i 16V 76KM 56kW
Udane auto chociaz mój to starszy model i trzeba sie liczy z niedopracowaniami.Wszystkim zainteresowanym pomoge w dojsciu do tanich czesci bo to o sie dzieje to rozbój kryminalny w bialych rekawiczkach.Prosze tez o maile uzytkowników gdzie kupic tanie czesci bo dopiero to poczatek napraw(zapraszam do zrobienia forum tego auta!)
~MattRock
Minivan 1.0 i 65KM 48kW
Samochód jest ekonomiczny i dobrze wyposażony. Mała awaryjność.
~sven -Niemcy
Minivan 1.0 i 65KM 48kW
samochod brzydko-piekny. Przypadl na bardzo do serca!!!m.innymi prez ciemnozielony color i niezawodnosc!!