Oceny Suzuki XL7 3.6 V6 252KM 185kW 2007-2009

Suzuki XL7 3.6 V6 252KM 185kW 2007-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki XL7 3.6 V6 252KM 185kW 2007-2009

~----
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Kupiłem to auto myśląc o przewozie w komforcie 7 osób. Mogę powiedzieć że sprostało moim oczekiwaniom. Biorąc jednak pod uwagę że będzie w nim jechac 7 dorosłych osób, 6 będzie jechało w pełnym komforcie, ale 7 już będzie ciaśniej. Środkowe siedzenie w 2 rzędzie jest małe i pełni funkcję raczej ,,dużej dostawki''. Rzeczą która mnie zawiodła w tym aucie to ubogie wyposażenie. Mam automat, czujniki parkowania, zmierzchu, auto klima,...
~anonimowy
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Auto jest dla mnie dobre ponieważ mam dużą rodzinę. Samochód jest duży, więc przydaje się tu napęd na 4 koła. Jak na tę pojemność nie pali bardzo dużo, ale jak na europejskie ceny paliw wychodzi dosyć drogo. Siedzenia są wygodne, ale siedzenie w środkowym rzędzie jest dosyć małe i grubsza osoba może mieć problem z zapięciem pasów. Na fotelach z tyłu jest dosyć dużo miejsca także dla osoby dorosłej. Wyposażenie mojego modelu nie jest dosyć...
4,1
~Wuj tylko sie nie pomyl
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Fotele słabe, mogły by lepiej trzymac na zakrętach. mam wersje 5os. bagaznik mistrzostwo. wózek dzieciecy bez skladania wchodzi, rower w poprzek dla starszego syna, kupa bagarzy i mozna leciec w trase. mam gaz 60l na butli 430 km
~peters
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Polecam to naprawdę duże i wygodne auto, które jako SUV zupełnie dobrze radzi sobie gdy trzeba sie przedrzeć przez głeboki snieg. Nie testowalem go w terenie , ale dojazd do plazy w miekkim piasku przeszedł bez problemu. Zaleta jest również jego cena, widuję na aukcjach Xl7 w okolicach 70KPLN , za takie pieniądze trudno kupić coś tej klasy. Ogólnie przyjamne i wygodne auto którym lubimy jeździć.
4,1
~Jazon
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Wygodny duży samochód ale prędkość max 140-150 ( opór powietrza jak w starze ) .
~jjc
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Ogólnie fajne duże autko , tylko ten pomruk silnika ( przy tej pojemności ) niestety brzmi jak duża kosiarka . Ale ogólnie daje radę , w zimie ideał .
~Mariusz
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Na LPG przejechanie 100 km przy tej mocy i masie kosztuje tylko ok.35 PLN . Jak dla mnie rewelacja.
~L.
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Auto polecam każdemu, kto ceni sobie niezawodność i mobilność w każdej sytuacji. Perfekcyjny napęd na cztery koła, mocny silnik, niezawodna technika i komfort. Cóż chcieć więcej?
~Gerwazy
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Po dwóch latach jazdy jestem bardzo zadowolony. Jest mój pierwszy samochód z USA i chyba nie ostatni.
~Balcer bb@trzebnica.net
SUV 3.6 V6 252KM 185kW
Jeśli chodzi o moją dużą rodziną to doskonałe auto.