Lista ocen Talbot Samba (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mp25@interia.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Samochodzik jest wspaniały dla młodego kierowcy, bo jest tani i atrakcyjny(szczególnie kabriolecik. Ja mam swój dopiero rok i nie zamierzam zamienic go na inne... Jest to rzadko spotykany samochód, ale o części nie trzeba sie koniecznie zbyt zamartwiać ponieważ jest on budowany na bazie Peugeota 104 więc wiele części zostało i w SAMBĘ włożone z tego autka... Ja jestem z tego auta jaknajbardziej zadowolony...
~apilo1@wp.pl
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Talbot którego posiadam jest dosyć nietypowy... możliwe, że jest to składak sprowadzony z Niemiec... jest poprostu dziwny!! :-) Ma silnik o pojemności 1442 i 5 biegową skrzynie biegów.... Mam małe problemy z silnikiem, po zapaleniu daje sie słyszeć jaki charakterystyczny stukot!!! Niewiem czy to auto tak już ma, bo nic sie nie dzieje...... jeździ dobrze, tylko ten dzwięk!!!
~FAN
Hatchback 1.4 Rallye 79KM 58kW
Autko jak na swój wiek sprawuje sie całkiem dobrze co nie zmienia faktu że trzeba co jakiś czas trzeba przy nim coś zrobić.Ogónie jest bezawaryjne.Części mechaniczne sa dość szerko dostępne w sklepach koncernu PSA, natomiast jeśli chodzi o blacharke to niestety można zapomnieć o kupnie choćby nowych błotników.
~Rafi
Hatchback 1.4 Rallye 79KM 58kW
Auto jest ogólnie niezłe ale tylko ta konstrukcja silnika i skrzyni byle awaria i trzeba wyjmowac cały silnik:(
~Holona Dariusz varmer@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
To jest auto dal tych co jeżdzą a nie szarżują. Typowo do oszczędzania. Bardzo wygodne. Dla osób lubiących oglądać świat. Wytrzymały.
~lukaszbielecki123@wp.pl
Cabrio 1.4 79KM 58kW
Fajny samochodzik dla posjonata motoryzacji francuskiej. Samochodzik daje dużo przyjemności z jazdy. POLCAM.
~poczta@socha.biz
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Jeżdżę tym autem już kilka lat i jestem z niego zadowolony. Trochę trudno o niektóre części, ale ogólnie OK!
~Holona Dariusz
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Samochód jak się patrzy dla wytrzymałych na przyszłość w szukaniu części
~PAN-WALDEK
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Więcej dobrego niż złego.