Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Talbot – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Talbot

~Sobi3
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Talbot Solara I
nie mam zastrzeżeń do tego auta oprócz wyglądu z przodu troszeczke za durze lampy
Talbot Samba I
Jeżdżę tym autem już kilka lat i jestem z niego zadowolony. Trochę trudno o niektóre części, ale ogólnie OK!
~Paweł (Fan Talbota)
Hatchback 1.3 58KM 43kW
Talbot Horizon I
Naprawde mam bardzo duzy szacunek do TALBOTa HORIZONa!!! Jest to bezawaryjny i dobrze wykonany samochód! Polecam kazdemu!!!!
Talbot Solara I
moja niunia jest super, szkoda że zaprzestali produkcji.
~Holona Dariusz
Talbot Samba I
Samochód jak się patrzy dla wytrzymałych na przyszłość w szukaniu części
Talbot Samba I
Samochodzik jest wspaniały dla młodego kierowcy, bo jest tani i atrakcyjny(szczególnie kabriolecik. Ja mam swój dopiero rok i nie zamierzam zamienic go na inne... Jest to rzadko spotykany samochód, ale o części nie trzeba sie koniecznie zbyt zamartwiać ponieważ jest on budowany na bazie Peugeota 104 więc wiele części zostało i w SAMBĘ włożone z tego autka... Ja jestem z tego auta jaknajbardziej zadowolony...
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Talbot Horizon I
Jest to bardzo dobre auto w mojej rodzinie bylo parte egzemplarzy samych Horizontów nie wspominajac o Rancho czy Solarach jest to auto bardzo dobre niestety teraz jest tylko jeden egzemplarz z 1982 roku i chodzi bardzo dobrze ogólnie sa to bardzo dobre auta nie tylko ten model ale cala marka .Auto ktore mam jest w bardzo dobrym stanie tylko ma lekko przepalony tłumik.W pozostałych jakich mialem skrzynia sie popsuła przy 160 000 km i to byla...
~Maciek K. POPÓW...505735952
Talbot Solara I
Solara jest mie zastapiona znalazłem drógiego w Niemczech i jade po niego za 2 tygodnie.wlozyłem silnik od alfa romeo 1.7 bokser.Samochod jest obnizony utwardzony i niezle zapierdala.jezeli chodzi o wygode jest nie zastapiony.(dozo miejsca)
Talbot Solara I
ogólnie super-zwiedziłem talbotem troche Polski i nie tylko :) mam go do dzisiaj +ze 2 w czesciach ale juz nie jezdze i chyba go nie sprzedam :)
~Adamski
Talbot Solara I
Powiedziałbym, że czołg na kołach z blachy pancernej. Mięliśmy go w rodzinie przez 4 lata 96 - 99 rok. Nawet po tym jak spłonęła mu komora silnika jeździł jeszcze przez 2 lata, a potem znalazł szczęśliwego nabywcę. Poprostu przemiłe wspomnienia. Klasyk, którego teraz wcale tak tanio nie kupisz w dobrym stanie oczywiście.