Oceny Talbot – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Talbot

Hatchback 1.6 90KM 66kW
Talbot Horizon I
Jest to bardzo dobre auto w mojej rodzinie bylo parte egzemplarzy samych Horizontów nie wspominajac o Rancho czy Solarach jest to auto bardzo dobre niestety teraz jest tylko jeden egzemplarz z 1982 roku i chodzi bardzo dobrze ogólnie sa to bardzo dobre auta nie tylko ten model ale cala marka .Auto ktore mam jest w bardzo dobrym stanie tylko ma lekko przepalony tłumik.W pozostałych jakich mialem skrzynia sie popsuła przy 160 000 km i to byla...
~kamllo
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Talbot Solara I
jka na swoj wiek auto dla mnie te auto zachowuje soj niepowtarzalny charakter epoki, jest poprostu zajebiste
~Paweł (Fan Talbota)
Hatchback 1.3 58KM 43kW
Talbot Horizon I
Naprawde mam bardzo duzy szacunek do TALBOTa HORIZONa!!! Jest to bezawaryjny i dobrze wykonany samochód! Polecam kazdemu!!!!
~FAN
Hatchback 1.4 Rallye 79KM 58kW
Talbot Samba I
Autko jak na swój wiek sprawuje sie całkiem dobrze co nie zmienia faktu że trzeba co jakiś czas trzeba przy nim coś zrobić.Ogónie jest bezawaryjne.Części mechaniczne sa dość szerko dostępne w sklepach koncernu PSA, natomiast jeśli chodzi o blacharke to niestety można zapomnieć o kupnie choćby nowych błotników.
~Maciek K. POPÓW...505735952
Hatchback 1.6 73KM 54kW
Talbot Solara I
Solara jest mie zastapiona znalazłem drógiego w Niemczech i jade po niego za 2 tygodnie.wlozyłem silnik od alfa romeo 1.7 bokser.Samochod jest obnizony utwardzony i niezle zapierdala.jezeli chodzi o wygode jest nie zastapiony.(dozo miejsca)
~Rafi
Hatchback 1.4 Rallye 79KM 58kW
Talbot Samba I
Auto jest ogólnie niezłe ale tylko ta konstrukcja silnika i skrzyni byle awaria i trzeba wyjmowac cały silnik:(
~apilo1@wp.pl
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Talbot Samba I
Talbot którego posiadam jest dosyć nietypowy... możliwe, że jest to składak sprowadzony z Niemiec... jest poprostu dziwny!! :-) Ma silnik o pojemności 1442 i 5 biegową skrzynie biegów.... Mam małe problemy z silnikiem, po zapaleniu daje sie słyszeć jaki charakterystyczny stukot!!! Niewiem czy to auto tak już ma, bo nic sie nie dzieje...... jeździ dobrze, tylko ten dzwięk!!!
~piotrjak0@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 69KM 51kW
Talbot Horizon I
Jestem młody i lubie czasem przydusić, ale jego niezawodność jest super. Jako pierwszy samochód do nauki POLECAM
~piskozub@interia.pl
Matra 1.4 90KM 66kW
Talbot Bagheera I
Auto z duszą i charakterem. Z założenia podobne do kobiety... :-)
~Holona Dariusz
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Talbot Samba I
Samochód jak się patrzy dla wytrzymałych na przyszłość w szukaniu części