Oceny Talbot – wybierz model

Najnowsze oceny Talbot

~Paweł (Fan Talbota)
Hatchback 1.3 58KM 43kW
Talbot Horizon
Naprawde mam bardzo duzy szacunek do TALBOTa HORIZONa!!! Jest to bezawaryjny i dobrze wykonany samochód! Polecam kazdemu!!!!
~gogo
Terenowy 1.4 80KM 59kW
Talbot Rancho
Główną wadą tego auta może być korozja, która jest ukryta pod plastikową przykrywką.
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Talbot Samba
Jeżdżę tym autem już kilka lat i jestem z niego zadowolony. Trochę trudno o niektóre części, ale ogólnie OK!
~Sobi3
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Talbot Solara
nie mam zastrzeżeń do tego auta oprócz wyglądu z przodu troszeczke za durze lampy
Sedan 2.3 TD 80KM 59kW
Talbot Tagora
Malo znana marka w Polsce a szkoda bo jest godna uwagi a auta sa bardzo tanie
Matra 1.4 (X6550) 90KM 66kW
Talbot Bagheera
Auto z duszą i charakterem. Z założenia podobne do kobiety... :-)
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Talbot Samba
Samochodzik jest wspaniały dla młodego kierowcy, bo jest tani i atrakcyjny(szczególnie kabriolecik. Ja mam swój dopiero rok i nie zamierzam zamienic go na inne... Jest to rzadko spotykany samochód, ale o części nie trzeba sie koniecznie zbyt zamartwiać ponieważ jest on budowany na bazie Peugeota 104 więc wiele części zostało i w SAMBĘ włożone z tego autka... Ja jestem z tego auta jaknajbardziej zadowolony...
~Adamski
Hatchback 1.6 73KM 54kW
Talbot Solara
Powiedziałbym, że czołg na kołach z blachy pancernej. Mięliśmy go w rodzinie przez 4 lata 96 - 99 rok. Nawet po tym jak spłonęła mu komora silnika jeździł jeszcze przez 2 lata, a potem znalazł szczęśliwego nabywcę. Poprostu przemiłe wspomnienia. Klasyk, którego teraz wcale tak tanio nie kupisz w dobrym stanie oczywiście.
Terenowy 1.4 80KM 59kW
Talbot Rancho
Auto nietypowe pod względem stylisyki, ale funkcjonalne, usterki na poziomie francuza z tamtych lat, ale miało w sobie to coś, jak bym miał możliwość, to bym dzisiaj sobie takie jeszcze raz kupił., ogólnie ok.
~FAN
Hatchback 1.4 Rallye 79KM 58kW
Talbot Samba
Autko jak na swój wiek sprawuje sie całkiem dobrze co nie zmienia faktu że trzeba co jakiś czas trzeba przy nim coś zrobić.Ogónie jest bezawaryjne.Części mechaniczne sa dość szerko dostępne w sklepach koncernu PSA, natomiast jeśli chodzi o blacharke to niestety można zapomnieć o kupnie choćby nowych błotników.