Ocena kierowcy - TATA Indica I

Kasia, 13 lat temu
Silnik 1.4 SI 86KM 63kW
Rok produkcji 2010
TATA Indica I 1.4 SI 86KM 63kW 2008-2010 - Oceń swoje auto
Jak dla mnie samochód jest naprawdę fajny. Szczególnie biorąc pod uwagę cenę, którą za niego zapłaciłam
Jak dla mnie za te pieniądze samochód fajnie się spisuje. Co prawda przejechałam dopiero niewiele ponad 100 km ale myślę, że lepiej kupić nowy samochód z 3 letnią gwarancją niż w tych pieniądzach kilkuletni używany z nieznaną historią.
Nie wypowiadam się bo się nie znam. Moim zdaniem dobrze ale ocenę pozostawiam specjalistom.
Jak dla mnie wszystko dobrze. Na drodze zachowuje się lepiej niż mój poprzedni 10 letni samochód.
Jestem niską osobą ale nie mam problemu z widocznością.
Klimatyzacja w standardzie bez dopłaty :)
Jak na taki mały samochód przestrzeni jest naprawdę dużo.
No może nie należy do najciszej pracujących samochodów ale nie mam zbyt dużego porównania w stosunku do innych nowych samochodów. Pewne jest jedno - żaden nowy samochód innej marki nie ma takiej ceny.
Ciężko stwierdzić po przejechaniu tylko 100 km. Poza tym chyba kobiety nie są specjalistkami w takich wyliczeniach :) Myślę jednak, ze będzie palił mniej niż mój poprzednik, który spalał średnio jakieś 7 - 8 litrów
Myślę, że jakość jest lepsza niż mogłabym się spodziewać po tak niskiej cenie. Przede wszystkim ważna jest dla mnie ta gwarancja, bo nie spodziewałam się, że będzie aż 3 lata. No i ochrona assistance...

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 SI 86KM 63kW [l/100km]

6,3