Oceny TATA – wybierz model

2,2
~indicoznawca
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
TATA Indica I
Auto super ale na dwie dekady wstecz. Dzisiaj minimum jest o wiele wyższe. Nieżle wyposażone w standardzie ale nie dopracowane w szczegółach. Plastiki trzeszczą, i są niespasowane. Serwis nie potrafi jeszcze ich naprawiać. Zbywają jak mogą. A namolnych obwiniają o usterki z winy użytkownika.
2,5
~fil
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
TATA Indica I
Autko przeciętne, zawieszenie padło po 3000 km, teraz autko idzie do remontu, jak serwis taki sam jak i auto, to chyba się potne
~Marcin z Warmii i Mazur
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
TATA Indigo I
Za te pieniądze tak młody samochód z dość bogatym wyposażeniem, po prostu bajka !
~Sz.
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
TATA Xenon I
Auto ma swoje drobne wady, jednak bez problemu są one zawsze usuwane w ramach gwaramcji.Zawsze też otrzymuje auto zastępcze- Szpot Swarzędz. Nie żałuje zakupu, za tą cene mogłem zakupić Skode Fabie Van albo Forda Fieste Van - wybór był jednak trafny. Na zimie, na wieś idealne auto.Na autostradzie nie jest może królem lewego pasa, ale nie ma takiej potrzeby.
~Milan
TATA Indica Vista
Samochód prowadzi się dobrze, większość wyposażenia działa bez zarzutu. Hamulce bardzo dobre, zawieszenie dobrze sprawuje się na nierównościach. Zużycie paliwa w długiej trasie przy w miarę ekonomicznej jeździe 6,3l na 100 km. Jakość wykonania za tą cenę jak dla mnie jest zadowalająca
~TATA MOTORS INDICA
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
TATA Indica I
Tanie i dobre auto... spisuje się na medal... kształty są bardzo imponujące :D choć TATA NANO najtańsze auto świata to nieładne i okropne auto... TATA INDICA to auto z o niebo lepszym silnikiem i wyposażeniem :D
~józek
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
TATA Indica I
Ja kupiłem za 21900 mam w nim praktycznie wszystko, wiele dają wyposażenia, wiadome spasowanie plastików nie podoba mi się tylko na desce rozdzielczej (liczniki, zamykany schowek, nadmuchy) jeśli chodzi o drzwi już ładnie wykonane, mają nawet w obiciach materiał. Osłony przeciw słoneczne o największy kicz tego autka.
~Jowista
Kombi 1.4 DICOR 70KM 51kW
TATA Indigo I
Generalnie dobre auto dla tych co nie lubują się bajerach porostu wygodne i tanie wozidełko.
Dziennik kosztów dla TATA
7,6
8,5
~polipropylen
TATA Indica Vista
Tanie doskonale wyposażone autko za niewielkie pieniądze. Wykończenia i detale trochę niedokładne ale wiadomo oszczędności. Ogólnie jakość cena 10/10.
~Wiktor
TATA Indica Vista
Zapłaciłem za ten samochód 25950 zł. Na pewno trochę pojeżdżę bo jest to nowy wóz.