Oceny TATA – wybierz model

Najnowsze oceny TATA

1,7
~YooRec
TATA Xenon
Jak ktoś sobie myśli \"a kupie tani jest, ma gwarancje to będą naprawiać\" to się grubo myli. Zaczęło coś bić przy hamowaniu, geniusze przetoczyli tarcze na przodzie zamiast wsadzić nowe a i tak nie to był przyczyną tylko zrobiło się jajo na bębnie z tyłu. Trzymali auto 20 dni i nie dają auta zastępczego, jak ktoś lubię mieć auto i jeździć komunikacja miejską to polecam. Nie zauważyli za jest końcówka drążka przy tym kole skończona i podpora...
~miro
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
TATA Indica I
ok.klocki i szczęki jeszcze oryginalne,wymieniono jedynie 3 paski z alternatora i 1 gumę z wachacza pozatym olej silnikowy i filtry wg.specyfikacji.dobry bo jeszcze niezawiódł na trasie a pasek rozrządu jeszcze oryginał
~Enrice
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
TATA Indigo
Jeśli ktoś szuka taniego Kombi to właśnie je znalazł, gdyż Tata Indigio to najtańszy kombiak na rynku.Dla przykładu Dacia Logan MCV z klimatyzacją od pierwszego właściciela z polskiego salonu w dobrym stanie kosztuje bez mała tyle co 2 Taty, ponad to taką Dacie trzeba szukać miesiącami,a Tate znajdziesz bez większego problemu. Polecam szukającym taniego kombiaka.
Dziennik kosztów dla TATA
8,3
8,5
~Milan
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
TATA Indica Vista
Samochód prowadzi się dobrze, większość wyposażenia działa bez zarzutu. Hamulce bardzo dobre, zawieszenie dobrze sprawuje się na nierównościach. Zużycie paliwa w długiej trasie przy w miarę ekonomicznej jeździe 6,3l na 100 km. Jakość wykonania za tą cenę jak dla mnie jest zadowalająca
~vistavista
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
TATA Indica Vista
Indica vista to doskonała propozycja dla bezpretensjonalnych ludzi,którzy wolą poruszać się nowym,tanim ,dobrze wyposażonym autem klasy budżetowej niż leciwym gruchotem prestiżowej marki kupionym za podobną kwotę.Wielką niewiadomą jest utrata wartości visty(raczej duża),ale będę się tym martwił najwcześniej za trzy lata (po upływie gwarancji na samochód).
~Sz.
TATA Xenon
Auto ma swoje drobne wady, jednak bez problemu są one zawsze usuwane w ramach gwaramcji.Zawsze też otrzymuje auto zastępcze- Szpot Swarzędz. Nie żałuje zakupu, za tą cene mogłem zakupić Skode Fabie Van albo Forda Fieste Van - wybór był jednak trafny. Na zimie, na wieś idealne auto.Na autostradzie nie jest może królem lewego pasa, ale nie ma takiej potrzeby.
2,5
~tom
TATA Xenon
uwazam ze to auto powinno sie nazywac tata pomyłka.W firmie jezdze róznymi autami ciezarówka tez ale poczucia leku podczas jazdy juz dawno nie czółem.Hamulce to według mnie zrobiono z drzewa kokosowego albo bambusa.tym dylizansem nie zatrzymamy sie na mokrej jezdni przy nagłym chamowaniu odrazu sunie i sciaga
2,2
~indicoznawca
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
TATA Indica I
Auto super ale na dwie dekady wstecz. Dzisiaj minimum jest o wiele wyższe. Nieżle wyposażone w standardzie ale nie dopracowane w szczegółach. Plastiki trzeszczą, i są niespasowane. Serwis nie potrafi jeszcze ich naprawiać. Zbywają jak mogą. A namolnych obwiniają o usterki z winy użytkownika.
~Marcin z Warmii i Mazur
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
TATA Indigo
Za te pieniądze tak młody samochód z dość bogatym wyposażeniem, po prostu bajka !
~lucjan
Hatchback 5d 1.3 Quadrajet 75KM 55kW
TATA Indica Vista
jestem bbb.zadowlony po roku uzytkowania i 16 tys przebiegu.