Oceny TATA – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny TATA

~milek
TATA Indica I
Ogolnie dobrze, jakies drobiazgi mogłyby byc zmienione ale bardziej w estetycznym wykonczeniu
~ZIMNY
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Mile mnie zaskoczył. Stosunek jakości do ceny na 4+
2,2
~indicoznawca
TATA Indica I
Auto super ale na dwie dekady wstecz. Dzisiaj minimum jest o wiele wyższe. Nieżle wyposażone w standardzie ale nie dopracowane w szczegółach. Plastiki trzeszczą, i są niespasowane. Serwis nie potrafi jeszcze ich naprawiać. Zbywają jak mogą. A namolnych obwiniają o usterki z winy użytkownika.
~polipropylen
TATA Indica Vista
Tanie doskonale wyposażone autko za niewielkie pieniądze. Wykończenia i detale trochę niedokładne ale wiadomo oszczędności. Ogólnie jakość cena 10/10.
~Adam
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
TATA Indica I
Jakosc wykonania wnetrza mogla by byc lepsza, chociaz nie jest tak zle jak niektorzy straszyli
2,5
~tom
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
TATA Xenon
uwazam ze to auto powinno sie nazywac tata pomyłka.W firmie jezdze róznymi autami ciezarówka tez ale poczucia leku podczas jazdy juz dawno nie czółem.Hamulce to według mnie zrobiono z drzewa kokosowego albo bambusa.tym dylizansem nie zatrzymamy sie na mokrej jezdni przy nagłym chamowaniu odrazu sunie i sciaga
~vistavista
TATA Indica Vista
Indica vista to doskonała propozycja dla bezpretensjonalnych ludzi,którzy wolą poruszać się nowym,tanim ,dobrze wyposażonym autem klasy budżetowej niż leciwym gruchotem prestiżowej marki kupionym za podobną kwotę.Wielką niewiadomą jest utrata wartości visty(raczej duża),ale będę się tym martwił najwcześniej za trzy lata (po upływie gwarancji na samochód).
~panda83
TATA Indica Vista
jak na jego wady i jeszcze więcej zalet jestem bardzo zadowolony
~Martyna Pawlak
TATA Indica I
Połączenie ceny, wykonia, ekonomii spalania, przyjemności z jazdy - jestem absolutnie na tak!
~Enrice
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
TATA Indigo
Jeśli ktoś szuka taniego Kombi to właśnie je znalazł, gdyż Tata Indigio to najtańszy kombiak na rynku.Dla przykładu Dacia Logan MCV z klimatyzacją od pierwszego właściciela z polskiego salonu w dobrym stanie kosztuje bez mała tyle co 2 Taty, ponad to taką Dacie trzeba szukać miesiącami,a Tate znajdziesz bez większego problemu. Polecam szukającym taniego kombiaka.