Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny TATA – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny TATA

~vistavista
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
TATA Indica Vista
Indica vista to doskonała propozycja dla bezpretensjonalnych ludzi,którzy wolą poruszać się nowym,tanim ,dobrze wyposażonym autem klasy budżetowej niż leciwym gruchotem prestiżowej marki kupionym za podobną kwotę.Wielką niewiadomą jest utrata wartości visty(raczej duża),ale będę się tym martwił najwcześniej za trzy lata (po upływie gwarancji na samochód).
2,2
~indicoznawca
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
TATA Indica I
Auto super ale na dwie dekady wstecz. Dzisiaj minimum jest o wiele wyższe. Nieżle wyposażone w standardzie ale nie dopracowane w szczegółach. Plastiki trzeszczą, i są niespasowane. Serwis nie potrafi jeszcze ich naprawiać. Zbywają jak mogą. A namolnych obwiniają o usterki z winy użytkownika.
~otter72
TATA Indigo I
Na razie dobrze,tylko mógłby palić mniej(najlepiej wcale)
~Zbych/Wrocław
TATA Indigo I
Jak na auto z \" tej \" półki wydaje się sensownym zakupem. ŻADEN producent nie zapewnia samochodu za TAKIE pieniądze z TAKIM wyposażeniem!
~Sz.
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
TATA Xenon I
Auto ma swoje drobne wady, jednak bez problemu są one zawsze usuwane w ramach gwaramcji.Zawsze też otrzymuje auto zastępcze- Szpot Swarzędz. Nie żałuje zakupu, za tą cene mogłem zakupić Skode Fabie Van albo Forda Fieste Van - wybór był jednak trafny. Na zimie, na wieś idealne auto.Na autostradzie nie jest może królem lewego pasa, ale nie ma takiej potrzeby.
~Tadeusz
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
TATA Xenon I
Nie kupiłem Navary,Hiluxa czy L200 i tak bym je zakatował za wcześniej opisane moge zajeździć 3 Tatacze i przez 9 lat mam gwarancję i płacę tyle samo - stosunek 1:3 - uważam za bardzo dobry - nie muszę mieć znaczka renomowanej marki na masce ważne żeby jeździł i spełniał swoją rolę . Naprawdę pomyślcie 3 za 1 w dobie kiedy trzeba oglądać złotówkę a Tata nie jest koncernem który wypiera się czegoś przy reklamacji. Polecam Xenona takiego jakim jest
~Jowista
Kombi 1.4 DICOR 70KM 51kW
TATA Indigo I
Generalnie dobre auto dla tych co nie lubują się bajerach porostu wygodne i tanie wozidełko.
~otter72
TATA Indigo I
Dużo powyżej oczekiwań wobec taniego samochodu. Bardzo miłe zaskoczenie
~Martyna Pawlak
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
TATA Indica I
Połączenie ceny, wykonia, ekonomii spalania, przyjemności z jazdy - jestem absolutnie na tak!
2,5
~fil
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
TATA Indica I
Autko przeciętne, zawieszenie padło po 3000 km, teraz autko idzie do remontu, jak serwis taki sam jak i auto, to chyba się potne