Ocena kierowcy - TATA Indica I

Michał, 13 lat temu
Silnik 1.4 SI 86KM 63kW
Rok produkcji 2010
TATA Indica I 1.4 SI 86KM 63kW 2008-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Miałem poprzednio 1,0 w Peugeocie, bałem się że będzie podobnie jednak jest naprawdę dużo lepiej
Obecny koszt samochodu to 22000 ja płaciłem 27000, myślę że ma wszystko co potrzeba a za to cenę nie wiem co mógłbym mieć więcej.
silnik 1,4 w tym samochodzie naprawdę daje radę. Nie jest to demon szybkości ale nie takie jest założenie. Myślę że na codzień do miasta i czasem w trasę spokojnie starcza
Wszystkie biegi dobrze wchodzą, nie ma zastrzeżeń.
Samochód trzyma się drogi, nie ma problemu z pokonywaniem nierówności co u nas w kraju jest wielką zaletą
Duże okna, wąskie słupki, czego chcieć więcej.
Klima działa naprawdę super a zimą jeszcze nie sprawdziłem
Jak na małe miejskie auto nie jest źle, miałem wcześniej peugeota 206 i jest podobnie.
Nie budzi zastrzeżeń
Pali od 5,5 do 7,5 w zależności od techniki jazdy. Ceny materiałów eksploatacyjnych są w równie korzystnych cenach jak cały samochód.
22000 za to wyposażenie i takie auto? Gdzie dostanę więcej. Jeśli ktoś nie zwraca uwagi na znaczek to nie ma lepszego wyboru.
Trochę denerwujące może się wydawać spasowanie, jednak po tygodniu jazdy zgłosiłem uwagi w ASO i od tamtej pory nie ma się za bardzo czego czepiać. Jeśli chodzi o mechanikę to na razie nic się nie stało.
Na liczniku 39tyś póki co, jednak na chwilę obecną auto w 100% niezawodne

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 SI 86KM 63kW [l/100km]