Oceny Toyota 4Runner II

Oceny Toyota 4Runner II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota 4Runner II

~Rolex
Terenowy 2.4 TD 90KM 66kW
Auto przede wszystkim bezawaryjne, części dostępne. Fotele wyjątkowo wygodne z regulacją wielu kątów. Jeździ się wygodnie i w miarę cicho, spalanie OK. Jedyna wada to mało mocy w tym silniku i słabe osiągi, choć z ciągnięciem ciężkich przyczep czy holowaniem aut nie ma żadnego problemu.
~Latino
Terenowy 3.0 i V6 143KM 105kW
Nigdy w życiu nie zamieniłbym tego auta na inne auto terenowe, a jeździłem już chyba wszystkimi jakie są dostępne na rynku;) To jest cudo!!!
~kulawy
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
super samochód na każdą okazję wygodny i niezawodny
~toyota BOY!!
Terenowy 3.0 i V6 143KM 105kW
Naprawde warto sie tym autkiem zaintereswoac!!!!!!! Jest Genialne!!!!
~terenowiec
Terenowy 3.0 i V6 143KM 105kW
Auto warte,następne moje auto tez bedzie terenowe i też toyota, to są fury nie do zarżniecia
~4 runner
Terenowy 3.0 i V6 143KM 105kW
tak jak wyzej narazie nic nie moge napisac 1000km za mna jest ale to jest za malo
~bajt@opole.home.pl
Terenowy 3.0 i V6 143KM 105kW
Auto , innego nie chce 100% zadowolenia małe drobiazgi ale to , szczeguł , Przecież zywopłot jest nie przycięty to oczywiście z reklamy TOYOTY .
4,1
~Łukasz
Terenowy 3.0 i V6 143KM 105kW
Samochód mam od 1997 roku, sprowadziłem go z zachodu, nie było z nim większych problemów, z zastrzeżeniem odnośnie długiego okresu oczekiwania na ewentualne części zamienne
~hilux@priv5.onet.pl
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Bardzo miło go wspominam, przesiadłem się na drugiego 4Runnera i tak już chyba zostanie. Japończycy nawet w drobiazgach pokazują swą wyższość i jakość - np. 8 lat na oryginalnym akumulatorze!
2,8
~jojo
Terenowy 2.4 TD 90KM 66kW
klasyczny klekot bez elektroniki, prosta turbinka dzięki której można jechac max 120... czeste awarie osprzętu (dwa razy padła chłodnica - dziurki i wycieki), raz padły swiece żarowe - nie do wykręcenia, no najważniejsze - przy jakiejkolwiek awari chłodzenia, nawet delikatnej \"pada\" głowica...jest niestety z takiego stopu, który trudno przeszlifowac, lepiej kupic nową głowice (obecnie made i turkey) - koszt 1500 zł + uszczelki 300 zł... (Silnik)