Ocena kierowcy - Toyota Auris I Hatchback

Piotr , 13 lat temu
Silnik 1.33VVT-i 100KM 74kW
Rok produkcji 2009
Toyota Auris I Hatchback 1.33VVT-i 100KM 74kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Ponieważ samochody Toyoty znałem już wcześniej to powiem że nic, ale dla osób poraz pierwszy wsiadające do Toyoty będą miło zaskoczone tym Japończykiem. Więc nawet gdybyście nie chcieli kupić tego auta warto wejść a nawet wybrać się na jazdę próbną.
Auto na 5
Silnik pracuje bardzo dobrze, brak jakichkolwiek dziwnych odgłosów i czasem odnoszę wrażenie jakby w ogóle nie pracował
może zacznę od dźwigni zmiany biegów - pomysł jej umieszczenia jest doskonały a szczególnie jak ma się podłokietnik to wtedy ręka w ogóle się nie męczy A co do zmiany biegów w czasie jazdy to wszystko działa płynnie, chociaż mam jeden \"-\" przejście z 4 na 5 bieg nie wciska w fotel, przynajmniej moje auto na tych biegach nie ma jakiegoś widocznego przyśpieszenia Czasem jeszcze występuje problem z w biciem wstecznego biegu, ale może przyczyną jest zamontowanie blokady skrzyni biegów. I niestety muszę kilkakrotnie próbować wbić bieg, nie jest to na tyle powtarzająca się sytuacja żeby była dużym utrudnieniem występuje bardzo rzadko Dlatego 4 gwiazdki
bardzo elastyczny, prowadzi się płynnie, nie ma znaczenia czy miasto czy autostrada, nie widać różnicy w sposobie prowadzenia
jeżeli chodzi o przód to szyba jest doskonale pomyślana, bardzo duża i widoczna, do tego jeszcze zastąpienie wielkiego słupka nad lusterkiem małą trójkątną szybką DOSKONALE, mnie to bardzo pomaga
Jakby jeździła tym autem tylko kobieta jestem pewien że miasto ok 6 l/100 a autostrada w granicach 5. Jednak ja mam nieco ciężką nogę ale mimo tego jestem i tak bardzo zadowolony ale w momencie docierania auta były wyniki 6 l/100 w cyklu miejskim
nawiew bez żadnych wad, szyba przód, tył, bok dosłownie chwila i już odparowane, podobnie z ogrzewaniem auta w zimę
Przy moim wzroście blisko 190 cm nie odczuwam żadnego dyskomfortu siedzenia z tyłu, miejsca mam bardzo dużo zarówno na nogi jak i nad głową Jako kierowca fotel ma jeszcze trochę luzu żeby go odsunąć ale wtedy już nie dotykam pedałów
cichutki jak już wyżej napisałem silnika czasami nie słychać
przegląd 30 000 - w ASO wymiana filtrów, olejów, czyszczenie klocków, sprawdzenie układów jezdnych itp. - KOSZT 812 zł przegląd 15 000 - sprawdzenie olejów i ich uzupełnienie bez żadnych wymian filtrów - KOSZT ok 300zł
przy zakupie auto miało dużą konkurencję ale jednak ją wygrało Cena w momencie zakupu była najbardziej korzystna spośród konkurencyjnych aut z tego segmentu, a i wyposażenie niczego sobie Posiadam wersję podstawową Jakość wykonania wersji podstawowej jest w porządku więcej można pewnie wymagać w innych wersjach
brak zastrzeżeń
brak i żeby tak zostało