Lista ocen Toyota Auris I Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW 2006-2010 (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Toyota do już przeszłość z solidnością j jakością co do poważnych usterek nic takiego nie wystąpiło ale to wnętrze masakra materiały totalnie makabryczne. Skrzypiąca deska rozdzielcza ujawniła się już przy 15000 tys. km zapłaciłem za auto 70 000 tys. i jestem zawiedziony oczywiście w serwisie nic z tym nie robią ponieważ nie obejmuje tego gwarancja kazali Mi pogłosić radio:). Ponadto materiały na siedzeniach i boczkach drzwi stale się brudzą i...
~Maciek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Hamulce piszczały wymiana po 1500 km klocków, centralny zamek nie otwiera się rano na pilota, po mimo zresetowania w serwisie, Czujnik parkowania nie zawsze się włącza i jest cichy i nie sprzężony z radiem więc tu trzeba zachować ostrożność. W fabryce jak sądze zapomnieli włożyć listwę z żarówkami do tylnej lampy naprawa we własnym zakresie.
~Roberto
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód kupiłem od chandlarzyny z przebiegiem 198000km.Po zakupie drogą operacyjną doszedłem że realny przebieg auta to 263000km.Trochę mnie to zmartwiło ale po przejechaniu kilku tysięcy km stwierdzam że pojazd jest nadal w świetnym stanie.Nic nie puka,nie trzeszczy,nie wyje,co ważne silnik nie \"bierze\" oleju.
~Ben Kenobi
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Od nowości "Piszczące" klocki hamulcowe zostały wymienione przez serwis kilka tygodni po zakupie samochodu. Lakier bardzo łatwo się zarysowuje, nawet mycie szkodzi, po 2 latach wygląda na dużo starszy. Mnie to nie denerwuje ale potwierdzam odgłosy "chlupotania" przy pełnym baku które znikają po przejechaniu około 100 km.
~yarecki
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Po pół roku odpadło mocowanie klapki wlewu paliwa, 2 bieg zaczął normalnie wchodzić po 3 miesiącach użytkowania, dojście do bezpieczników masakra, pokrętła radia zrobione dla azjatyckich karłów, piszczące klocki hamulcowe, fabryczna wada z blokowaniem się pedału gazu nie ujawniła się w trakcie eksploatacji ;)
~Misiek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jedyne zastrzeżenia mam w tym samochodzie do trzeszczących plastików które się pojawiają przy niższych temperaturach na zewnątrz. Ale i w Toyocie Corolli one występowały. Jak i w samochodach które posiadałem wcześniej, więc wydaje mi się że nie jest to jakimś wielkim minusem.
~Dawerty
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Mechanicznych brak, wewnątrz trochę gorzej (mieszek zmiany biegów do wymiany totalnie zużyty, nie zamykający się uchwyt na napoje po stronie kierowcy, itp.) detale, chociaż czasem denerwujące.
~Sham
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Na razie jest u mnie zbyt krótko na oceny, u 1szego właściciela nie było kłopotów, jedynie na gałce zmiany biegów zaczęła złuszczać się srebrna farba - ta część została wymieniona w ramach gwarancji na nową.
~Leex
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
jak na razie to tylko nastepnego dnia po odbiorze pojechalem na serwis, bo hamulce tak piszczaly, ze sie ludzie na ulicach za mna ogladali :) wymienione bez szemrania od reki i jest spokoj.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
5,8
~Peter
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
zaparowane tylne lampy, po 50000 km zużyte klocki- przód, po 20000 km pojawił się błędny komunikat na wyświetlaczu (dotyczący silników benzynowych a posiadam diesla)
Toyota Auris I Hatchback