Lista ocen Toyota Auris I (76)

~adamjastrz
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Wygodny, oszczędny. Można powiedzieć miejski diesel. Bez kłopotu.
~Misiek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
W toyocie Corolli którą posiadałem poprzednio wydaje mi się że było ciszej ale to różnica ledwie wyczuwalna. (Wyciszenie)
~miroslawek@simnet.is
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Słupek lewy p. zasłania troche widok. Widok przez tylne okno b.ograniczony. Wymaga przyzwyczajenia. (Widoczność)
~wrzos
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
nie jestem wymagającym kierowcą,dla mnie autko jest super.Po 2-ch nadal jestem z niego bardzo zadowolony.
~Roko
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Zalety: auto niezawodne. Wady: dużo pali min 6 L, twarde zawieszenie, głośny powyżej 90 km/h
~KrzyśP.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak na razie mam wszystko to co oczekiwałem.Niezawodności,oszczędności i dobrego komfortu
~Bogusław
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Na swoją klasę samochód daje radę. Mankamenty zawsze się znajdą. Małe spalanie.
~jacekz151@gazeta.pl
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
troche denerwujacy stukot przy zmianie biegów / lewarek rewelacja z tymi krótkimi przełożeniami (Skrzynia biegów)
3,3
~Tomasz
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Tragedia po 15 000 tys wymieniono pompe wody. Po 21 000 centralny komputer. 22 000km usterka komputera dalej wystepuje. Trafiłem chyba na jakis pehowy egzemplarz. poprzednia corolla 1.4 w benzynie przejechała przez 4 lata 250 000km i nic sie nie działo a tu szkoda gadać. Narazie jest na gwarancji co bedzie potem nawet nie chcę mysleć. (Silnik)
~Roberto
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód kupiłem od chandlarzyny z przebiegiem 198000km.Po zakupie drogą operacyjną doszedłem że realny przebieg auta to 263000km.Trochę mnie to zmartwiło ale po przejechaniu kilku tysięcy km stwierdzam że pojazd jest nadal w świetnym stanie.Nic nie puka,nie trzeszczy,nie wyje,co ważne silnik nie \"bierze\" oleju. (Bezawaryjność (drobiazgi))