Ocena kierowcy - Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting

Maciek, 5 lat temu
Silnik 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Rok produkcji 2017
Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Inne : Automatyczna klimatyzacja i skrzynia biegów.
Samochód dla małej rodziny (2+1) na start idealne. Tanie w zakupie zwłaszcza z wyprzedaży rocznika. Dla mnie, ponieważ to moje pierwsze auto salonowe bardzo dobrze się sprawdza. Głównie jeżdżę po mieście i nigdy nie mam problemów z parkingiem ani z dynamiką jazdy. Na autostradzie mógłby być lepszy ale generalnie na 1-2 wypady w roku poza miasto, nada się.
Brakuje mu tak z 10-15 KM. Mógłby być bardziej elastyczny.
Każdy biega wchodzi jak nóż masełko. Bardzo fajnie zestrojona. Plus za sześć biegów.
Nic dodać nic ująć. Pamiętajmy że jest to nowy średniak za 55 tys. zł także jak na tą cenę to bardzo fajnie.
Lakier schodzi jak farba w kamienicy na klatce schodowej.
Szerokie słupki z przodu i mała szyba z tyłu ale myślałem że będzie gorzej. Mimo wszystko łatwo wyczuć auto.
Klimatyzacja automatyczna bardzo dobrze się sprawdza. Szybko chłodzi i szybko nagrzewa.
Kierowca i pasażer mają sporo miejsca. Pasażerowie z tyłu, jeżeli to dzieci to nie będą miały problemu. Dorośli już gorzej.
Tak do 120-130 jest ok. Później, no cóż, trzeba dać radio głośniej.
Mój egzemplarz (chyba jako jeden z niewielu) po mieście pali 7-7,5l. Raczej więcej niż mniej ale do przeżycia.
Nawet w podstawowej wersji jest wszystko czego potrzeba, także uważam że to był bardzo dobry zakup.
Fotel kierowcy mi skrzypiał a tak to nic.
Póki co brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW [l/100km]