Lista ocen Toyota Avalon I (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Za kilka tys. zł + kilka tys. włożone, otrzymujesz rewelacyjny, kultowy już samochód. Robiony w czasach, gdy jakość i bezawaryjność się liczyły. Warto! Otrzymasz samochód niezawodny a do tego pełnoprawną, bardzo wygodną limuzynę. Do tego rzadki i wyróżniający się, ale z dostępem do części.
~Arcer
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Takie auto za takie pieniądze? Nie ma sensu sprzedawać. Ceny na rynku spadły tak nagle, że pewnie go nie sprzedam bo zwyczajnie szkoda samochodu. Zastanawiam się nad dokupieniem jeszcze jednej sztuki na dawcę organów mechanicznych, ale na razie nie widzę takiej potrzeby.
~Larxand
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Z punktu widzenia kupującego, 22-24 tysięcy za mój egzemplarz to atrakcyjna cena w stosunku do tego, co dostaje się w zamian. Ze strony sprzedającego to stanowczo za mało, żeby się chętnie pozbyć tego samochodu...
~Kulczyk
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Toyota Avalon powinna kosztować co najmniej 15.000zł Jest bez porównania lepszym samochodem od wielu innych marek których wartość rynkowa w stosunku do jakości jest zdecydowanie zawyżana. Np. Mercedes W-210
~Julek
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
za 17 letniego Avalona dałem 4500zł założyłem gaz i wymieniłem paski i inne eksploatacyjne części. Przez 2 lata zrobiłem 40tys km bez awarii.
~666
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Rewelacja.Avalona można kupić do 10.000zł a wart jest x2. Jak patrzę na ceny Audi,VW i Mercedesów z tego rocznika to jest mi żal tych biednych ludzi...
~spliffik
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Tanie jak na te jakosc, polecam auto zaluje ze swoje sprzedalem to byl jeden z najlepszych zakupow jakie zrobilem w tej jakosci !
~Jan z Opolskiego
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Nowy samochód na moją kieszeń nie do osiągnięcia.Kupiłem z drobną usterką i bardzo okazyjnie.
~TESTER POJAZDÓW
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Uważam że za te pieniądze to lepszy jest tylko Mercedes W-124.
~Dominik
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Bardzo dobre auto za swoją cene !!! Kupił bym raz jeszcze !!!