Lista ocen Toyota Avensis I Hatchback (67) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tas23
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Od półtora roku zepsuły mi się dwie rzeczy: - mechanizm podnoszenia szyby przedniej (kupiłem używkę za 150 zł) - ze staroście pękło jedno z plastikowych kółek. - ułamał mi się jakiś trzpień w tylnym bębnie hamulcowym, który stabilizuje szczękę. Niepotrzebnie to rozebrałem i nieumiejętnie złożyłem. Jadąc do mechanika szczęka zgruchotała tłoczek. Naprawa wyniosła mnie 480 zł, bo od razu zrobili mi drugą stronę (szczęki były niewymieniane...
~Biszop
Hatchback 2.0 128KM 94kW
Przez 1,5 roku Nic się niezepsuło tylko ostatnio gasł mi cały czas i zaświecała się kontrolka czek engine komp pokazywał cewki wymienione na nowe nic nie zmieniły psełdo mechanicy poddali się po tygodniu,dopiero w serwisie Toyoty w Ostrołęce po sprawdzeniu komputera,świec,przewodów,cewek na orginalne elektryk doszedł nie prawidłowość w wiązce elektrycznej silnika kable zwarcie robiły po 3 tygodniach jak nowy.
~Madzia
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Drobiazgi, na szczęście nie są kosztowne.Nie działał nam np. spryskiwacz z przodu. Samochód miał wypadem będąc u innego jeszcze właściciela, akurat obita była strona gdzie są silniczki do spryskiwaczy i kabelki się rozłączały (widać jak była zrobiona naprawa). W końcu jenak zrobiliśmy to któregoś razu sami i spryskiwacz działa jak złoto (nie ma to jak własne ręce).
~AveArt
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Żadne pierdoły się nie psują,wszystko trzyma się bez zarzutów.Dla porównania dodam że wcześniej miałem fiata palio weeken,co chwila to jakaś śrubka niedokręcona,kabelek niedoczepiony,klamka się zacinać zaczeła,centralny się zepsuł i tak dalej i tak dalej w kółko aż do samej sprzedaży.Tutaj kompletnie nic się jeszcze z takich drobiazgów nie ujawniło.
~Precz_z_Toyotą
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Z drobiazgów - podnośniki szyb!! Wcześniej czy później linki się pourywają. Samodzielna naprawa - raczej trudna. Trzeba demontować bok i wypruwać cały mechanizm - kupa niestaysfakcjonującej roboty. Woda w bagażniku - nie zwalczyłem Czasem drobne trzaskii brzęczenia spod deski - ale to oczywiście nie usterka, raczej uciążliwość.
~intermedium@vp.pl
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wymiana niechlujnie zmontowanych uszczelek drzwi (na gwarancji), poprawianie spasowania trzeszczących plastików (drzwi, słupki - również na gwarancji), problemy z drganiem kierownicy przy hamowaniu (2 razy przetaczano tarcze hamulcowe z przodu), trochę dziwnie pracująca przekładnia kierownicza po 40.000 km - żadnych wad nie wykryto.
~jul
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
ŁATWO PALI SPRZEGŁO, CIĄGLE W SERWISIE WYMIENIAJA AMORTYZATORY I TOCZĄ TARCZE A PÓXNIEJ ZMUSZAJA DO WYMIANY ZA 1000ZŁ NIE POZWÓLCIE SOBIE BEZ WASZEJ WIEDZY DAC TOCZYĆ TARCZY ONI ZARABIAJA ZA KAZDYM RAZEM 250 ZŁ CHOĆ NIKT ICH O TO NIE PROSI A KLOCKI KOSZTUJĄ 60 ZŁ KOMPLET I NIE MUSZA BYC TOYOTY BO ONI DAJA CHŁAM ZA 3 X WIECEJ
~Marian79
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Jest kilka drobiazgów które niestety psują nieco wizerunek Toyoty no chyba że to tylko w moim egzemplarzu: nie działająca tylna wycieraczka, zwichrowane tarcze hamulcowe (wymieniłem na nieoryginalne i jest super), zbyt częsta wymiana zarówek w całym aucie.
~ave_409
Hatchback 1.8 110KM 81kW
raz poszedł mi bezpiecznik od centralnego zamku ... jedno odpowiedzialne za drugie, tylko Toyota ma takie zabezpiczenie, a zeby zresetować poduszki nie mozna było, jest to jedyny samochod i Mercedes Vito które mają zabezpiecznia ze nikt tego nie złamie ...
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Hatchback
6,9
8,1
15,6
~Matt Hereford
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Brak. Zmagałem się z oświetleniem kabiny gdyż nie działało. Zarówka wygladała na dobrą także nawet nie brałem jej pod uwagę. gdy już nic innego nie zostało do sprawdzenia zakupiłem nowa zarówke. Od tej pory nie mam więcej problemów.
Toyota Avensis I Hatchback