Ocena kierowcy - Toyota Avensis I Kombi

renia-s@go2.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1998
Toyota Avensis I Kombi 1.6 101KM 74kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Uwielbiam! Pierwsze wlasne auto, wszyscy sie dziwia, ze ja- mloda, kobieta i niewysoka i to glownie po miescie, jezdze takim, a w tej chwili bym sie nie zamienila! I pakownosc na 6+ !
cichy, do jazdy po miescie b. fajny, na trasie- z obciazeniem, przy wyprzedzaniu- troche brakuje mi mocy, ale da sie jezdzic;)
od jakiegos czasu gorzej wchodzi 1 bieg... ale auto swoje lata ma, generalnie b. fajna skrzynia, tylko po jezdzie autem z 6 biegiem wiem, czego brakuje u mnie;)
uwielbiam, nawet mnie- malej kobiecie- auto prowadzi sie idealnie:) a jezdze kombi:)
jw.- wysoka nie jestem, ale widze wszystko- mimo, ze auto wielkie, ja kierowca mlody stazem, a parkuje bez problemow takze tylem...choc moze zasluga instruktora, ktory uczyl mnie parkowania tylko po lusterkach i tylniej szyby nie uzywam zbyt czesto:)
uwielbiam, bo wszystko mi sie miesci, schowki wystarczaja, poza tym- bagaznik w kombi swietny, wchodzi wszystko, lacznie z deska snowboardowa jak nie chce mi sie jej na dach wrzucac... jedyne, co klopotliwe dla mniejszych- gdy jakis drobiazg poleci w glab bagaznika to albo trzeba wejsc kolanami do wewnatrz albo otowrzyc siedzenia tylne:)
w miare ok, w zimie ogrzewanie b. szybko, gorzej z kilma, gdy marze by zejsc od razu do 18 stopni, ale to nierealne, gdy wewnatrz jest ze 45.
przestrzeni to dla mnie az za duzo- fotel kierowcy mam prawie na max do przeodu przesuniety, przez to 2 metrowy kumpel woli jezdzic za mna zamiast obok mnie... choc wszedzie miejsca b.duzo!!!
nic nie slychac... przynajmniej dopoki nie zalozy sie na trase bagaznika, ale to w koncu nie wina auta.
palic by moglo mniej... to chyba jedyna uwaga, aczkolwiek w duzej mierze to zalezy od kierowcy. Przeglady w miare ok, ceny umiarkowane, o naprawach nizej.
z drobiazgow przy tym przebiegu nie psulo sie nic- raz wypadl drazek stabiliazcyjny, kosmetyczna naprawa za 65 zl w ASO!
przy 170 000 km malo ciekawa usterka hamulcow, ale wynikajaca ze zuzycia a nie wina samochodu. Poza tym- niezawodny! Naprawa byla szybka, cenowo tez przystepna bo cos ok 400zl.
Toyota Avensis I Kombi