Lista ocen Toyota Avensis I Sedan (132) - Silnik

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tadzikb59@o2.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
Silnik pracuje bez najmniejszego zarzutu jednak jest trochę za słaby do tak ciężkiego auta -1300kg. Przy spokojnej jeździe bardzo oszczędny.
~paweł
Sedan 2.0 128KM 94kW
Wystarczająca moc, bardzo cichy stara wersja sprzed liftingu dlatego na gazie. Mam też 1.6 VVTI (żona) niestety nie nadaje się do gazu i jest głośniejszy.
~slask
Sedan 1.6 110KM 81kW
po 150.000 bez problemow; brak oceny najwyzszej bo 1.6 jest troche za slaby do autka tych rozmiarow (szczegolnie kiepski start) - ale zalezy kto czego szuka
~arekewa@o2.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
pojawiły siędziwne metaliczne dżwięki przy 1,9 obrotów ale mechanik usunął je w kilka chwil, nie bierze oleju, silnik 4AFE, samochód bezawaryjny
~Comet, gg 910452
Sedan 1.6 110KM 81kW
w niskim zakresie obrotów na włączonej klimatyzacji nalezy uwazac na skrzyzowaniach, no ale to tylko 1,6.Bierze olej i ten typ tak ma VVT-i
~Pragmatyk
Sedan 1.6 110KM 81kW
bez zarzutów , do spokojnej jazdy moc i moment wystarczjący , przy wyprzedzaniu lepiej redukować , lubi obroty , asymilacja z LPG bez problemu
~Tomek
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wiem że nie wszystko jest doskonałe , ale ja przesiadłem się z peugeota HDI i naprawdę widzę dużą różnicę - dla mnie puki co jest super
~Wojtek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
super silnik cichy i oszczedny,jak na 90km ma niezłe osiągi.bardzo elastyczny.mimo niemałego przebiegu oleju nie dolewam od wymiany do wymiany
~Tomek K.
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Elastyczny, kulturalnie pracujący, dosyć dynamiczny motor. Trochę głośnawy ale dopiero powyżęj 3.500-4.000 obr/min. Ogólnie bardzo udany silnik.
~Mateusz
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
Kultura pracy jak na diesla bardzo dobra. Pracuje cicho i miękko. Po rozgrzaniu, w kabinie ciężko poznać że to diesel.
Toyota Avensis I Sedan