Lista ocen Toyota Avensis I Sedan 2.0 128KM 94kW 1997-2002 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 2.0 128KM 94kW
zanim kupiłem go czytałem na forum o "bezawarajności poza ........" mnie niestety spotkały wszystkie te "poza" masakra!!!! stacyjka, motoryczne bicie tracz i bębnów (2 razy wymiana w ciągu pół roku!!!), fabryczny centralny zamek z alarmem (działa jak CHCE), i inne pomniejsze wkurzające drobiazgi...
~marek13
Sedan 2.0 128KM 94kW
Może mam za ciężką nogę ale - na gwarancji dwa razy wymieniona kolumna kierownicy (za ciężkie ręce). Zawieszenie tył gumy wahacza. tarcze - po 60 tys km. Drążki kierownicze. Jest po prostu przeciętnie.
~JA
Sedan 2.0 128KM 94kW
Nie słyszałem o samochodzie przy którym raz na jakiś czas nie trzeba czegoś zrobić, ale żadnych powracających i irytujących problemów sobie nie przypominam
~zatrybg@polbox.com
Sedan 2.0 128KM 94kW
odebralem nowy samochod z zepsuta tylna wycieraczka i skrzypiacym fotelem kierowcy, fotel juz nie skrzypi po naprawie ale sam sie rozklada
~Prezes
Sedan 2.0 128KM 94kW
Ogólnie brakzniku lewego kierunkowskazu ( przez ponad rok eksploatacji). Typowy japończyk.
~gordon
Sedan 2.0 128KM 94kW
Niby Toyota czyli niezawodna ale drobiazgi typu zamek klapy bagaznika itd. dokuczaja.
~Jacek Janiszewski (jacjan@poczta.fm)
Sedan 2.0 128KM 94kW
Szkrzypienie drzwi przy otwieraniu oraz klapa bagażnika. Wycieraczka nie skrzypi bo zrobili ją w serwisie.
~mpuchalski@pro.onet.pl
Sedan 2.0 128KM 94kW
gumki tulejek stabilizatorów, można z tym żyć, mimo że słychać
~Maciek
Sedan 2.0 128KM 94kW
Poprzednio 240 tys. km Corollą i 130 tys. Cariną bez większych napraw
~Wojtek
Sedan 2.0 128KM 94kW
Wymiana docisku sprzęgła, linki hamulca ręcznego, łożysk kierownicy.
Toyota Avensis I Sedan