Ocena kierowcy - Toyota Avensis II Hatchback

Daniel, 13 lat temu
Silnik 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Rok produkcji 2003
Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 - Oceń swoje auto
Inne : Wygoda użytkowania. Mam służbowego Yarisa i jak siądę do Avki to jak niebo do ziemi
Ideał może nie jest ale naprawdę sie nie ma do czego pryczepić. nie ma ideałów. Nic sie nie psuje tak naprawdę. Ceny czesci do przyjecia jest masa zamiennikow trzeba poszukac. leje paliwo i jezdze, wygodnie, cicho i nie tak drogo. gazu nie chce bo samochod duzo nie pali jak na swoje osiagi i masę wiec szkoda silnika
W sumie cicho, niestety żeby dynamicznie jeździć lubi obroty a wtedy nie ma sie do czego czepiać, lata jak marzenie. Do tej pory jeździłem dieslami i malymi benzynami ale jestem miło zaskoczony. Do codziennej jady wystarcza
Czasami wsteczny zgrzytnie, reszta ok
Dla mnie ok, nie za miękko ale też nie twardo. Zawieszenie nie jest głośne ale strasznie myszkuje po drodze, cieżko utrzymać właściwy tor jazdy. Samochód lata po pasie. dziwnie sie zachowuje, testowalem kolegi avke i jest podobnie
do przodu tak średnio, nie widać obrysu, można rogiem zderzaka w coś stuknąć. trzba uwazać do tylu jest kiepsko, widocznosć słaba, wielka a zarazem mała szyba. ja mam czujniki parkowania i jakos to poprawia sprawe ale i tak cofająć trzeba mocno uważac. Swiatlo cofania to porazka
tu nie mam sie czego czepiac, wszystko pod ręką, prosto i logicznie. brakuje uchwytow na napoje tan na konsoli to do kitu jest.
jest ok, klima chłodzi, szybko sie w zimie nagrzewa
dla mnie bomba. mam 180 cm i miejsc jest aż nadto. ogromny bagażnik
podoba mi się, jest cicho, jeździ się przyjemnie. jak dasz dobrze gazu to nawet silnik przyjemny głos ma
nie jest to małolitrażowy samochód ale jestem zaskoczony. tak naprawdę ave spala podobne ilości paliwa co polo 1.2 3 cylindry. Zbiornik 60 litrów starcza na ok 800 km czasem wicej. W lecie średnio 7 jazda mieszana. w zimie 9-10 spali bez problemu, korki, temperatura
brak, czasem jakis plastik zatrzeszczy ale umiem to usunąc poza tym na razie nie widze problemów chociaz to denerwuje
padła mi tylko sonda lambda ale przebieg też mam spory więc wybaczam
Toyota Avensis II Hatchback