Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW 2002-2009 (26)

3,8
~keraj79
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
W wersji Prestige przyjemne auto, bez odczuwalnych braków. Niczym sie nie wyróżnia i przy słabym wyposażeniu raczej bym go nie kupił, ale dodatki mnie przekonały. Za tę cenę trzeba znaleźć kompromis i ta wersja Avensisa mi go daje.
~Mateusz M
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Porównując z moim starym avensisem z 2000 r silnik też 2 litry to nowy jest mniej trwały i bardziej awaryjny (katalizator przy 100000 km do wymiany, stary 300000 km i nic nie ruszane, amortyzatory wiem ze znajomy wymieniał przy 200000 km a w starym przy 300000 km nie potrzebowały wymiany.
~bowness@tlen.pl
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
bardzo ładna linia - i nawet bez owiewek okien nie słychac żadnych szumów (Ergonomia)
4,1
~Jurek
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
dobre przyspieszenie tylko przy powyżej 3 tys. Przy niskich obrotach odczuwalna dzióra. Sporo pali zimą. (Silnik)
~Jurek
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Super wozik. Accord jest głośniejsza i nie tak luksusowa.
~marek
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
ayto spełnia moje oczekiwania,klasa i komfort przede wszystkim,auto nie dla sportowców
~Rekma
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Dobry na polskie "drogi",odpowiednio miękkie zawieszenie. (Układ jezdny)
2,9
~beny42@op.pl
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Tragedia to badziewie nigdy więcej TOYOTY!!!Dałem 94000zł za ten złom.Ludzie nie dajcie się nabierać na reklamy .Jeszcze wiele innych usterek .Znów wybieram się do serwisu ze skrzynią .
~alitynski@vp.pl
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
samochod trochę rozczarowuje,bardzo slabo odporny lakier na nadwoziu,tapicerka w 2-gim gatunku,wymiany zarowek w ref. i lampach zespolonych to horror,osiągi silnika gorsze od konkurencji,b.słabe swiatła mijania,nieco lepsze drogowe
~mio_w@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Ogólnie fajne. Z awarii wymieniałem tylne wahacze(skrzypi zawieszenie) i właśnie serwis zaprosil mnie na naprawę układu kierowniczego. (Jedno i drugie to błędy konstrukcyjne). Haczy 2-bieg. Na autostradzie pali 15 litrów, tankowanie co 350 km Osiągi przeciętne w porownaniu np. z Accordem. Brakuje silnika 200kM
Toyota Avensis II Hatchback