Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (134) - Ergonomia

Na liście zabraknie 131 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
W środku nie dość, że poręcznie to jeszcze bardzo ładnie - oglądałem różne auta ale to wnętrze najbardziej przypadlo mi do gustu - iżonie też
~zetorgur
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Wygodna limuzyna, wszystko pod ręką, kilka praktycznych schowków, wygodne siedzenia, dużo miejsca na nogi z tyłu i z przodu, nie mam zastrzeżeń.
~Johnsson
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Tak sobie, włączenie odp. funkcji, np. ustawienie odp. nawiewu wymaga odrobiny uwagi, na pewno nie odbywa się intuicyjnie. Toyota specjalnie sie nie popisała.
~bbiek@op.pl
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Nie mam uwag do wnętrza. Ale spróbuj wynienić samocdzielnie żarówkę świateł mijania H7 lub żarówkę przedniego kierunkowskazu - powodzenia.
~rrosiak@post.pl
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Brak podrecznych schowków, półek itp. najbardziej mnie wkurza, ze nie mam gdzie polozyc karty do wjazdu na parking.., tak aby byla pod reka.
~radek@nowaera.com.pl
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Wiem, że większość osób będzie chwalić to, że się siedzi wysoko. Dla mnie regulacja wysokości powinna mieć większą możliwość obniżenia. Reszta super.
~Pata Dujaty
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
4 gwiazdki za kosmiczne umiejscowienie otwierania do wlewu paliwa. Zupełnie nie pasuje ani na prawą ani na lewą rękę. Poza tym Ok.
~Wrodi
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
jestem fanem ergonomiii Toyoty, choć fotele są ciutkę za krótkei siedziska, dłuższe niż np. honda, ale słabsze niż vw/'audi czy ford.
~Adam
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Dużo schowków i dobrze przemyślanych guzików. Brakuje mi schowka na okulary w podsufitce ale do przeżycia. Auto bardzo wygodne
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Kombi
7,1
8,6
~sledzios2@gmail.com
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
jest dobrze jak na tą wielkość i masę. ale wkurzające są zagłówki gdy chcemy położyć tylną klapę. i tylna roleta.
Toyota Avensis II Kombi