Lista ocen Toyota Avensis II (389) - Widoczność

Na liście zabraknie 443 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Jak na sedana to widok przez szyby i lusterka całkiem dobry..można spokojnie sobie dać radę bez bajerów do parkowania
~mC
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Ok, Duże lusterka boczne, lusterko w środku na wybojach i podczas słuchania głośniej muzyki dostaje \"drgawek\"
~Pawel
Sedan 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Do przodu dobra , do tylu kiepska osobom o niskim wzroscie moze sprawic problem w wyczuciu auta przy parkowaniu.
~m
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
do przodu i na boki w porządku, jeśli chodzi o widocznosc do tyłu - żałuję, że nie "wziąłem" czujników cofania
~Slavoo
Sedan 1.6 VVT-i 110KM 81kW
cofanie to dramat... przydałyby się czujniki cofania trzeba uważać na skrzyżowaniach - bardzo szerokie słupki przednie
~aeskimos@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
niektorzy narzekaja ze slaba do tylu i bez czujnikow nie ma co zaczynac, ale ja uwazam ze jest to kwestia przyzwyczajenia
~męczennik
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
W kombi SOL (przyciemniane szyby) w nocy do tyłu nie widać nic. Z przodu co chwilę się trzeba wychylać bo słupki przeszkadzają.
~K_S
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
z przodu b. dobrze, z tylu pomagają czujniki, kto właściwie wykorzystuje lusterka boczne, nie będzie mieć problemów
~Aram
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
ogólnie bardzo dobra, początkowo z tyłem trochę problemów ale można i do tego się przyzwyczaić........toć to sedan :-))
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II
8,3
9,8
~j.p.
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Do przodu O.K, trochę przeszkadza wysoki "tyłek" ale odkąd założyłem czujniki parkowania już się nie stresuję na parkingu :)