Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 (48)

~Andrju
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Silnik który trzeba kręcić wysoko aby jechał, i mógłby mieć fabrycznie ciutkę więcej mocy. (Silnik)
~zdzicho
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
kupiłem z przebiegiem 69000km 4 miesiące temu z gwarancją serwisową i po pełnym przeglądzie w toyocie. Auto bardzo miłe w użytkowaniu prowadzi się lekko i przyjemnie. Silnik trochę za słaby ale jak się nie jeździ na wyścigi to jest ok. Jak się bujnie to idzie. Spalanie w przedziale 4,5 przy oszczędnej jeździe do 6,8 prze jeździe miejskiej i agresywnej :) . Mam zrobione 7000km i jestem zadowolony.
~Kazik
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Bezawaryjny samochód z klasą. Ładna linia, nie starzejąca się, przy tym wnętrze proste i bardzo dobrze wykonane. Po przebiegu nie widać zużycia. Silnik 1.6 d4d wydaje się być mały, ale to złudne uczucie. Jeździ dynamicznie i pali niewiele ON. W trasie zszedłem do 4.5 litra. Zresztą po mieście palił mi tylko 6.8 litra. To mało jak na klase auta Premium. Ten model jest trwały i solidny.
~Robert
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Super wygląd ,w porównaniu do niemieckich samochodów.
3,6
~piytt
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
żadna rewelacja, mało miejsca, niewygodne siedzenia. Dużo pali. Głośna praca silnika
~Tymek
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Powrót Toyoty do korzeni, Avensis jest trwała i bezawaryjna. Dobry diesel 1.6 pali mało bo w granicach 6 litrów ON, a przy tym sprawnie można sie tym autem przemieszczać. Silnik.mega cichy jak na klekota.
~Dominik
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód któremu trudno cos zarzucic, 1.8 nie jest demonem predkosci ale w miescie wystarcza do dynamicznej jazdy zas na trasie 160 km/h specjalnie go i mnie nie meczy. Miejsca jest sporo, kufer duzy, troche plastiki czasami skrzypia. Jedyna wada to wyciszenie, mogłoby tutaj byc lepiej.
~Robert
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
trochę 6 ucieka może tylko przyzwyczajenie ,w poprzedniej avensis miałem 5 biegów (Skrzynia biegów)
~bastek1
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
tak jak wszyscy opisuja toyoty - bez emocji, bez niespodzianek,

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Roman
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Mogła by byś tańsza każdy by chciał tanio ,lecz niezawodność kosztuje (Stosunek jakość/cena)
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015