Ocena kierowcy - Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015

semicolon, 3 lata temu
Silnik 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Rok produkcji 2017
Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Inne : Wykończenie wnętrza, pierwsze wrażenie z jazdy i prezentacji w salonie.
Trzy lata jak trzaśnięcie bicza. Auto wcale mi się nie znudziło. Wersja Selection i wykończenie zapewnia odpowiedni komfort, reszta elementów przyzwoicie, na dobrym lub b. dobrym poziomie. Po spłacie leasingu zastanawiam się jeszcze chwilę nad sprzedażą. W sumie to całkiem udany samochód. No i bezawaryjny.
Taki typowy koń do jazdy wierzchem :) Silnik spełnił moje oczekiwania. Jest wystarczająco oszczędny, a mały booster turbo robi swoje kiedy trzeba przyspieszyć.
Nie jest wyrafinowana, ale spełnia swoje zadanie. Dla mnie idealna w codziennym użytkowaniu.
Samochód prowadzi się pewnie. Bardzo dobrze przeszedł próby na platformie poślizgowej. Pracownicy obsługi byli zdziwieni, jak szybko auto zbierało się z poślizgów.
Bez zastrzeżeń.
Minus za szerokość słupków.
Ok. Nie jestem wybredny.
Czwórka z minusem za czas doprowadzenia w zimie wnętrza do odpowiedniej temperatury.
Jest ok.
Poziom hałasu ogólnie niski. Im lepsza nawierzchnia, tym ciszej. W ogóle nie odczuwam znaczącego wzrostu poziomu decybeli po przekroczeniu 120 km/h, jak niektórzy trąbią w necie.
Takiej oczekiwałem.
W tym przypadku b. dobry.
Bez zastrzeżeń.
Żadnych usterek.