Lista ocen Toyota Aygo I Hatchback 5d (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artur
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
wyobrazcie sobie, ze mam ja niecaly rok okazalo sie ze mam mokra podloge po pierwszym serwisie pojechalem z reklamacja a oni nawet nie zajerzeli tylko poprzyciskali papierowymi recznikami , gdy pojechalem nastepnego dnia i zapytalem o co w ogole chodzi ze chyba sobie zarty robia to powiedzieli ze to wada tech.tego auta.poczytalem na forum toyoty i o masakro rzeczywiscie ludzie maja wode w samochodzie .jestem wlasnie na drodze prawnej czeka...
~edek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
u mnie podobnie jak u innych użytkowników aygo... auto przecieka a dokładniej uszczelki. Po zakupie byłem w szoku jak na wycieraczce pod nogami pasażera po ulewie było 2cm wody :D na szczęście uszczelnienie silikonem zdało rezultat.
~Pan Piotr
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Po 100k km padła pompa wody. Jedyna usterka przez 1,5 roku i 20 tysięcy przejechanych kilometrów (zakupiłem miał 94k, obecnie 114k). Pompa wody 340zł, pasek 30zł, z robocizną 450zł. Uważam że niska cena
~MkD
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Lakier na przednich elementach plastikowych złuszczył się już prawie zupełnie. Estetyka ucierpiała ale że to plastik to szkoda żadna.
~Gufo
Hatchback 5d 1.4 D-4D 55KM 40kW
Nie dawno wymieniałem łożysko ale to z własnej głupoty. Brak drobnych usterek.
~zennon
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Awaria czujnika poziomu paliwa.
~Zbigniew Ślesiński
Wszystko OK