Lista ocen Toyota Aygo I (45) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin@klepacki.pl
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
w nowym samochodzie, na myjni, do wnętrza strumieniami leje się woda. tłumaczenie formy toyota: "...kierowanie strumienia wody pod znacznym ciśnieniem bezpośrednio na uszczelki wygina je i odkształca, co powoduje dostanie się wody do wnętrza samochodu" :) ciekawe, do innych samochodów woda się nie dostaje :) Nieustanne odgłosy tarcia przy hamowaniu, wytłumaczono przez toyotę: "kiedy samochód nie jest eksploatowany przez kilka dni (a czasami...
~artur
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
wyobrazcie sobie, ze mam ja niecaly rok okazalo sie ze mam mokra podloge po pierwszym serwisie pojechalem z reklamacja a oni nawet nie zajerzeli tylko poprzyciskali papierowymi recznikami , gdy pojechalem nastepnego dnia i zapytalem o co w ogole chodzi ze chyba sobie zarty robia to powiedzieli ze to wada tech.tego auta.poczytalem na forum toyoty i o masakro rzeczywiscie ludzie maja wode w samochodzie .jestem wlasnie na drodze prawnej czeka...
~edek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
u mnie podobnie jak u innych użytkowników aygo... auto przecieka a dokładniej uszczelki. Po zakupie byłem w szoku jak na wycieraczce pod nogami pasażera po ulewie było 2cm wody :D na szczęście uszczelnienie silikonem zdało rezultat.
~p.suchocki@gmail.com
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
w ciągu pierwszego tygodnia auto zaczęło przeciekać - wymiana uszczelek w drzwiach kierowcy i pasażera, pękł przycisk włączania świateł awaryjnych, drzwi kierowcy brzęczą i wibrują, ciążko wchodzą biegi - zwłaszcza 1
~Pan Piotr
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Po 100k km padła pompa wody. Jedyna usterka przez 1,5 roku i 20 tysięcy przejechanych kilometrów (zakupiłem miał 94k, obecnie 114k). Pompa wody 340zł, pasek 30zł, z robocizną 450zł. Uważam że niska cena
~Aldona
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Sprzęgiełko alternatora .Mogłam jeszcze jeździć ,ale wolałam wymienić dla spokoju. Wsiarze ukradli nakładki przedniego zderzaka ,bo nie było ich stać na sklep
~MkD
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Lakier na przednich elementach plastikowych złuszczył się już prawie zupełnie. Estetyka ucierpiała ale że to plastik to szkoda żadna.
~Pablo
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Leje się paliwo i się jeździ. Czasem zastanawia wskaźnik poziomu paliwa, bo jakoś wolno opada. Ale to akurat dobrze :)
~mihał
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Tył wozu strasznie sie brudzi i od tego zacina się przycisk od klapy bagażnika. Mycie i psiknięcie oliwką daje tylko czasowa poprawę.
~Rafal
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
nic sie nie dzieje, nic sie nie psuje, nic nie stuka ale jak narazie to nowe auto, zobaczymy jak bedzie później