Lista ocen Toyota Aygo I (50) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mihał
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Mam wersję 5 drzwiową. Samochód jest mały, ale pojechaliśmy nim w zeszłe wakacje w 4 osoby z bagażami z Poznania na lotnisko do Berlina. Fotele na krótkich trasach sie sprawdzają, ale po przejechaniu 400 km boli mnie tyłek. Trzeba mieć opanowaną technikę pakowania bagażnika. W przekroju poprzecznym to trapez więc: 1.obalamy tylna kanapę 2.wkładam bagaże 3.spowrotem zatrzaskujemy oparcie tylnego siedzenia.
~Wladys
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Z przodu jest naprawdę sporo przestrzeni. Mocno wysunięta do przodu szyba i deska rozdzielcza potęgują wrażenie przestronności. Z tyłu to już siedzenia o charakterze awaryjnym na krótkie odcinki lub dla dzieci. Maleńki bagażnik. Ja bym zrezygnował z efektownej wielkiej szyby i dechy rozdzielczej dla powiększenia przestrzeni na tylnych siedzeniach lub bagażnika.
~Altair
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Zadziwiająco wygodny jak na tak małe auto (trasa 400 km praktycznie bez zmęczenia czy bólu pleców). W środku jest sporo miejsca, gorzej jest na tylnych siedzeniach ;). Bagażnik symboliczny ale małe zakupy wejdą. Na tylnym siedzeniu bez problemu zmieszczą się dwa duże plecaki turystyczne. Minusem jest brak zamykanego schowka.
~Pablo
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Z przodu idealnie. Ja się odnajduję, mam około 185cm wzrostu i do szczupłych nie należę. Nawet dwie osoby mojej budowy jadą wygodnie, jak na tak mały samochód jest świetnie. Z tyłu... Cóż, nie doszukujmy się S-klasy w Aygo. Można się zmieścić, jak komuś nie pasuje, to niech pojedzie taksóką, te są większe.
~Gufo
Hatchback 5d 1.4 D-4D 55KM 40kW
Zadziwiające jest to że z zewnątrz autko nie duże a w środku zwłaszcza dla kierowcy i pasażera miejsca b. dużo. Z tyłu spokojnie zmieszczą się dwie osoby ale nie na dalekie podróże.Bagażnik na dwie walizeczki.Ale coś kosztem czegoś.
~Aygolot
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Biorac pod uwage rozmiary auta, to w srodku jest calkiem przestronnie, nawet z tylu. Bagaznika w zasadzie nie ma, choc o dziwo bywaja mniejsze (toyota iq). Nie zmiesci sie nawet skrzynka piwa.
~kierowca aygo
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
z przodu jest bardzo dużo miejsca niżby się mogło wydawać, natomiast z tyłu oczywiście jest znacznie mniej, jednakże nie ukrywajmy jest to mały miejski samochód
~Magdalena z Łodzi
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Z przodu jest dobrze, nawet bardzo dobrze przy tej wielkosci samochodu, z tyłu jest gorzej lecz wiadomo że jest to samochód dla jednej osoby bądź dwóch ewentualnie + dziecko.
~Grześ
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Dla kierowcy miejsca jak na taki mały samochód jest bardzo dużo. pasażerowiem mają znacznie mniej, a bagażnik... To nie jest mocna strona tego samochodu ) ;
Dziennik kosztów dla Toyota Aygo I
5,6
5,9
~domino
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
z przodu super, nawet dla wielkoludów z tyłu z nogami mały problem, jak już więcej niż dwie osoby to max trzy, bo z nogami za kierowcą to już średnio