Lista ocen Toyota Aygo I (50) - Widoczność

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacekg83@o2.pl
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Widocznośc do przodu i w w bok jest dobra. Jedynie mam zastrzeżenia do widoczności podczas podłanczania sie do ruchu jeżeli kont patrzenia w bok jest większy niż 90 stopni. Czesto wyjeżdzam z takiej drogi w mojej miejscowości i musze samochodem stawac pod kontem bo inaczej nie widze nadjeżdzajcego pojazdu ani w lusterku ani przez małą szybe boczną w tylnych drzwiach bo zasłania mi siedzenie i tylny słupek.
~grzezzgorz
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Tragedia przy trzydrzwiowej bryle - na jeździe testowej niewiele brakowało do kolizji - patrząc w prawo przez tylną malutką szybkę z pozycji kierowcy czyli w przypadku włączania się do ruchu pod kątem ostrym całą widoczność zasłania pełny zagłówek pasażera z przodu, co gorsza przy 4drz. jest podobnie. Do przodu ok.
~Pablo
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Jak na tak małe autko nie ma rewelacji, ale nie mogę się czepiać jakoś specjalnie. Fakt faktem wielu zarzuci mi, że w Cinquecento czy Seicento jest lepiej. Zgadzam się, ale albo się chce mieć bezpieczny samochód miejski ze sztywną klatką, albo idealną widoczność.
~mihał
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Trochę słaba widoczność do tyłu szczególnie w prawą stronę. Widoczność utrudnia dość gruby tylny słupek i zagłówek fotela. Jak jeżdżę sam to kładę oparcie. Jeżeli jedzie sie z pasażerami na tylnej kanapie, to trasę do tyłu można obserwować jedynie lusterkach zewnętrznych.
~Gufo
Hatchback 5d 1.4 D-4D 55KM 40kW
Do przodu dobra. Duża szyba. Na boki troszkę gorzej przez szerokie słupki przednie.Tył w porządku ale znowu przeszkadzają bardzo szeroki e słupki tylne. Widoczność pod skosem do tylu fatalna.Duże lusterka boczne spokojnie wystarczają.
~p.suchocki@gmail.com
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
do przodu bardzo dobra, trochę przeszkadzają przednie belki i zagłówek pasażera - do tyłu - prawie jak w czołgu - tylna szyba szybko pokrywa się błotem a wycieraczka to pomyłka; świetne lusterka boczne to rekompensują
~prgk-gt@wp.pl
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Jest ok. Siedzi się dosyć wysoko, a w 5 drzwiówce tylne szyby są dosyć konkretne. Słyszałem skargi na widoczność w wersjach 3 drzwiowych. Do tyły ok ale po wymianie tej śmiesznej wycieraczki na dobrą 40 cm
~Krzyśmiś
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Trzeba uważać przy wyjeżdżaniu z podporządkowanej pod ostrym kątem, małe okienko boczne i solidny słupek (wersja dwudrzwiowa) tworzą sporą martwą przestrzeń i trzeba dobrze pokręcić głową żeby ocenić sytuację.
~MkD
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Do przodu dobrze, w zakrętach przeszkadzają grube słupki. Do tyłu słabo bo mała szyba i ogromne słupki. Wszystko nadrabia lusterkami bocznymi które są przeogromne.
~razem1
Hatchback 3d 1.4 D-4D 55KM 40kW
Umiarkowana, na boki przy skręrach z powodu szerokich i długich słópków bocznych, ale za to do tyłu jest super bo ma naprawdę duże lusterka boczne i wystarczające wsteczne.