Oceny Toyota Carina III Hatchback

Oceny Toyota Carina III Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Carina III Hatchback

Hatchback 1.6 84KM 62kW
Toyota Carina III
Samochód bardzo wygodny, stosunkowo cichy i ekonomiczny. Silnik mógłby być bardziej dynamiczny, ale opłaty OC są niższe niż dla wersji 1.8, a różnica mocy w silniku o pojemności 1.6 wynosi zaledwie 15KM [dla wersji GLi] i 30KM [dla wersji XLi]. Spory bagażnik, przestronne wnętrze. Tył samochodu dość lekki, lepiej jeździ się z obciążeniem. Silnik kręci się do 5500 obr./min. Przyspieszenie od 0-100km/h w granicach 10 sekund. Prędkość maksymalna...
~kuba
Toyota Carina III
toyota carina 2 diesel to przedewszystkim auto tanie w eksploatacji dość mało awaryjne jak na wiek i japończyka .Świetnie się go prowadzi ,znakomity silnik cacuszko dieslowskie.
Toyota Carina III
Samochód ma juz przejechane ponad 250 kkm i nadal nie ma praktycznie żadnych problemów. Jedynie korozja daje o sobie znac w paru miejscach, ale sa to jedynie małe ogniska bardzo łatwe do usunięcia.
~lac1(at)poczta.onet.pl
Toyota Carina III
Ostatnio mniej ja jezdze (mam sam. sluzbowy), ale sprawuje sie nadal doskonale.
~ika
Toyota Carina III
jest na olej napędowy sprawował się jak do tej pory b. dobrze ale mąż mi go rozwalił jak wiecie jak mam dotrzec do części (używanych ale w dobrym stanie prosze napiuszcie do mnie) [email protected] z dopiskiem w temacie części do cariny. (Silnik)
~Don
~werter
~zadowolony użytkownik
Hatchback 1.6 84KM 62kW
Toyota Carina III
W prówaniu do innych diesli wolnossących odznacza się wspaniałą kultura pracy. Jak na diesla dość cichy silnik. (Silnik)