Ocena kierowcy - Toyota Carina IV Sedan

Silnik 2.0 D 73KM 54kW
Rok produkcji 1988
Toyota Carina IV Sedan 2.0 D 73KM 54kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
Karoseria : 00000000000 rdzy po 21 latach
super auto mimo w moim egzemplazu dziekie poprzednim wlascicielom mozna odnalezc 1 kropke rdzy o wielkosci 2 mm na tynej klapie auto wyglada i blyszczy sie jak nowe 0 usterkowosc wbrew obiegowym opiniom czesci zamienne nie sa drogie gdyby silnik chcial byc troche mocniejszy... ale za to nie wytrzymywal by 1000000 km moja toya bierze jakas 100ml oleju na 1000-1500 km w zaleznosci od stylu jazdy to calkowicie dopuszczalna norma nawet w aucie nowym co potwierdza to instrukcja ktora posiadam . to jedno z takich aut do ktorych ma sie sentymet i ciezko sie z nim bedzie rozstac .
silnik pod wzgledem oszczednosci, niezawonosci i palenia nawet w 25 stopniowe mrozy mistrzostwo ale troszke brakuje mu mocy i elastycznosci, gdyby produkowano je do dzisiaj toyota by zbankrutowala bo nie zarabiali by na serwisie :D
jak na 290 tys i 88 rok super
ok
ok
wszystko pod reka moze troszke za nisko radio
troche dlugo sie nagrzewa ale pozatym ok
mistrzostwo multum miejsca z przodu jak i z tyl a bagaznik potega
i tu znowu biorac pod uwage auto nie pierwszej nowosci do 100 jest ok potem zaczyna sie robic glosno moze to wina (lub zaleta) wydechu mam bosala (poprzedni wlasciciel nie szczedzil pieniedzy)
pod tym wzgledem jest to fenomen jazda emerycka 80-100 4,5 litra trasa jazda od 100-140 5 l miasto to znow zalezy od stylu spokojna bez szalenstw 5,5 mozj max to 6,5l /100km w miescie
mozna kupic o wiele mlodsze auta od cariny za ta cene ale czy warto ? NIEEE nie wiem czy sie z nia rozstane
pod tym wzgledem moze mu dorownac jedynie beczka auto ma 21 lat a ja nie boje sie wsiazc i pojechac w dlugo trase nie jeden 5 latek wymieka ze swoja lista usterek niz moja carina przez rok uzytkowania i ponad 23 tys km spalila mi sie jedynie zarowka :D
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D 73KM 54kW [l/100km]