Oceny Toyota Carina IV

45 ocen

Najnowsze oceny Toyota Carina IV

~tomektomek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
super auto mimo w moim egzemplazu dziekie poprzednim wlascicielom mozna odnalezc 1 kropke rdzy o wielkosci 2 mm na tynej klapie auto wyglada i blyszczy sie jak nowe 0 usterkowosc wbrew obiegowym opiniom czesci zamienne nie sa drogie gdyby silnik chcial byc troche mocniejszy... ale za to nie wytrzymywal by 1000000 km moja toya bierze jakas 100ml oleju na 1000-1500 km w zaleznosci od stylu jazdy to calkowicie dopuszczalna norma nawet w aucie...
~Volfodzio
Sedan 1.6 105KM 77kW
Podsumowując, auto mimo, że już niebawem będzie youngtimerem nie odstaje dynamiką od nowoczesnych samochodów, pewne braki w wyposażeniu nadrabia swoistym charakterem i duszą. Jeżeli ktoś nie lubi stylu lat 80\', musi mieć koniecznie wszystkie elektryczne gadżety to zdecydowanie nie jest auto dla niego. Póki co, mimo dołożenia 50% ceny wyjściowej na naprawy i wymiany, cenie sobie swój nabytek i mam nadzieję, że za rok dwa nie zmienię zdania.
~solonyone
Sedan 1.6 98KM 72kW
Polecam auto pomimo wieku. Można je kupić za grosze a jest się pewniejszym niezawodności niż posiadająć paroletmniego francuza. Jeśli jest w dobrym stanie to nic tylko brać i jeździć. O ile kogoś wygląd nie odstrzasza to jest to b. dobre auto również jak na dzisiejsze czasy.
~Wil
Sedan 1.6 105KM 77kW
Genialne auto tylko 2 x przymusowy warsztat (uszczelka pod głowicą)a mam je od 1994r do teraz !! A było by jeszcze lepiej gdyby nie polskie drogi bo łączniki się sypią za często jak na Toyote ( raz na 2 lata średnio wymieniam )
~Robert
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Zderzaki są pomalowane w kolorze nadwozia więc auto nie wygląda niedzisiejszo w porównaniu do tych z czarnymi, bagażnik jest przepastny. Najważniejsze - nigdy nie sprzedam tego samochodu - bede jezdzil az blacha odpanie a pozniej silnik komuś sprzedam bo jest nie do zaje...a. Wsiadam do tego auta i nie czuje się jak w prawie pełnoletnim samochodzie i nie boje się pojechac na drugi koniec Polski HA!
~Arturo
Sedan 1.6 98KM 72kW
Autko Carina II 1,6 z 90r pełna elektyka szyby przód/tył lusterka, tylko szyber manualny, welury bardzo wytrzymałe, na długich trasach może doskwierać niewygoda tak od 700 km ale spora regulacja fotela kierowcy pomorze,

Usterki Toyota Carina IV

Toyota Carina IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mlawi
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Świetne autko za małe pieniążki. Mimo swojego wieku karoseria jest elegancka i nie ustępuje niczym pojazdom z lat np. 1993-1997. Silnik powinien być nadal produkowany (oczywiście w japoni) i wkładany do nowych samochodow. Nie ma drugiego takiego. Było by mniej ludzi zdenerwowanych na serwisie i każdy by dojechał do celu sam a nie na lawecie.
~mike74
Sedan 1.6 98KM 72kW
samochod swoje przejechał i to czuje sie w mocy silnika, na piatce czuje sie brak mocy, po tym przebiegu silnik jest malo szczelny(zawory i cykindy), obecnie nie ryzykuje zostawiania go na biegu na górce bo sie stoczy ;-). Poza tym i tak lepiej chodzi niz inne marki po przebiegu 150 tys.
~tisio-Lublin
Sedan 1.6 90KM 66kW
Czwórka z plusem.Duże auto,mało awaryjne,jednak trzeba zwrócic uwagę na korozję-moje było bite i miałem duże problemy z blachą.Sprzedałem ,ale zawsze będę wspominał ją z sentymentem,bo przez 7 lat używania nie miałem z nią większych problemów
~mident1@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 121KM 89kW
Jeżdzę tym samochodem od nowości. Do 350 tys. przebiegu serwisowany w ASO. Póżniej też regularnie w prywatnym warsztacie b. przyzwoitym. Nigdy nie odmówił posłuszeństwa. Dziś jest to 5 razy więcej samochodu niż można za niego dostać pieniędzy.